Ką tik prasidėjusio vasaros sezono naujiena sostinėje – baletas diskotekoje. Tokį nuotykį penktadienį klube Opium rengia pajėgas vienijantys didžėjai Tadas Quazar, Synthsoulsizer ir Martin Virgin. Į inauguracinį ciklo Ballet renginį jie atsigabena svetę iš Maskvos – DJ Sandra.


Ballet esmė – visų krypčių muzika, tinkama elegantiškiems šokiams tiek aikštelėje, tiek už didžėjaus pulto. Trys didžėjai šiuo metu aktyviai repetuoja tam, kad penktadienį pristatytų ne tik seną ir naują disco, naują ir seną house bei balearic muzikinius prieskonius, bet ir visiškai naują diskotekų vedimo būdą.


„Planuojame ženkliai padidinti savo grojimo galimybes ir išvesti žmones iš protelio“, – žada vienas Ballet idėjininkų, darbo žmonių susivienijimo Mondayjazz viceprezidentas Tadas Quazar. Anot jo, didžėjai ketina palengva į užribį nustumti CD ir plokštelių grotuvus ir veiksmą šokių aikštelėje kaitinti midi ir efektų kontroleriais. Taip, tvirtina didžėjus, miksuoti gali bet ką, bet kaip ir labai efektingai.


Yra daugybė priežasčių, dėl kurių Vilnių penktadienį šokdins ne tik trys jo gyventojai, bet ir DJ Sandra. Visų pirma – ji gyvena ir kuria ne tik Rusijos, bet ir pasaulio baleto sostinėje, taigi gali drąsiai būti vadinama jei ne primabalerina, tai primadidžėjina. Mergina jau dvejus metus veda disco vakarėlių seriją Odyssey viename sūriausių Maskvos klubų – Solianka, taip pat ją galima išvysti už tokių esminių Rusijos didmiesčio vietų, kaip Denis Simachev Bar ar 16 Tonn, pultų.


Kai nenaktinėja, Sandra ruošia savo radijo laidą Black Jack Disco Club, skirtą disco muzikai. Joje yra viešėję Todd Terje, The Revenge, House of House ir kiti stiliaus primarijai.


Viešnia iš Maskvos tikrai ras bendrą kalbą su radijo stoties ZIP FM ciklo Zip Clubbing laidos Love In Slow Motion autoriumi Martin Virgin ir pastaruoju metu eteryje dažnai jam talkinančiu Synthsoulsizer. Pastarasis plokšteles viešai varto dar visai neseniai, bet tai daro su giliu vinilo fetišistams būdingu jausmu. Na, o trečiasis Lietuvos atstovas vakare – Quazar – jau ne kartą yra viešėjęs Maskvoje, tad smarkiai laukia Sandros atgabenamų linkėjimų.


Pirmasis Ballet piruetas klube Opium – birželio 4-ąją, penktadienį. Su DJ Sandra iš Maskvos bus slidu, elegantiška ir visai nevėsu. Tai baletas!

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.