art_meetings

Jau rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis Vilnius taps įdomiausių eksperimentinės muzikos menininkų iš Lenkijos ir Vokietijos scena. Vilnius, Lvovas ir Dniepropetrovskas – tai šeštą kartą, tradiciškai rugsėjo – lapkričio mėnesiais, vykstančiofestivalio Art Meetings etapai.

Art Meetings idėja kilo iš multikultūrinių susitikimų, rengtų Centrinės ir Rytų Europos šalyse. Festivalis pirmą kartą vyks Lietuvoje. Renginio tikslas yra bendras tos pačios geografinės srities kultūrų požiūris, pažinimas ir bendradarbiavimas, nepaisant istorinių, socialinių ir politinių aplinkybių.

Festivalis kviečia įdomiausius eksperimentinės, elektroninės, džiazo ir alternatyviojo hip-hop atlikėjus. Kiekvienas iš dalyvaujančių menininkų bando pateikti savo muziką per naujas jos formas. Štai kodėl Art Meetings koncertai yra puiki vieta dalintis emocijomis ir suvienija nepaisant skirtumų. Be koncertų festivalis taip pat siūlo kompozitorių, muzikantų ir vizualinių menų kūrėjų seminarus. Seminaruose jūs kursite meną, kuris padės jums atrasti naujus kultūros aspektus.

Share the Culture kontaktų forumas bei renginių ir diskusijų serija su tarptautiniais ekspertais, kuri tradiciškai lydi festivalį. Jos tikslas yra stiprinti tarptautinių kultūros aktyvistų motyvaciją, tobulinti savo žinias ir sutelkti lyderius.

Jokūbas Knera – žurnalistas, sociologas ir aktyvistas yra Art Meetings Vilnius festivalio kuratorius. Daug dirbantis su GazetaWyborcza, Polityka, Szum ir kitais. Taip pat prisideda prie interneto muzikos žurnalo PopUpmusic.pl. 2015 jis buvo nominuotas į Metų Kultūros Žmogaus titulą 3-iosios Lenkijos radijo stoties surengtame konkurse. Kaip Gdansko Zak klubo kuratorius jis organizuoja koncertus ir prisideda prie festivalių programų bei kino festivalio Gdynėje.

art_meetings_banner

Tuo tarpu Suru.lt suteikia prog1 laimėti vieno iš Art Meetings festivalyje pasirodysiančių atlikėjų kompaktinį diską: Wilhelm Bras albumą Visionaries & Vagabonds. Jums tereikia parašyti, kuris albumo kūrinys jums patinka labiausiai ir kodėl. Atsakymus rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje.

Kompaktas atiteks įtikinamiausio komentaro autoriui.
Konkursas vyksta iki trečiadienio (rugsėjo 28 dienos) 21 valandos.

Art Meetings /// 2016/09/30 – 10/01 /// Loftas, Vilnius
Daugiau informacijos: http://artmeetings.lt/

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *