Naujausias Damian Lazarus boy-toy – Amirali. Jaunas muzikantas, gegužės mėnesį debiutuosiantis Britanijos šokių dėdės studijoje Crosstown Rebels su albumu In Time.

Irane gimęs, Kanadoje subrendęs ir neršiantis Anglijoje. Architektūros studijų absolventas, mylintis kiną, knygas ir kosmosą, dar šiek tiek domisi muzika. Tas domėjimasis apibrėžiamas kaip koncertiniais turais Amerikėj ir Australijoje su Lee Buridge, minėtu Damian Lazarus ir Art Department. Pastaruoju metu laukia savo albumo pasirodymo (gegužės 14 dieną) ir ketina šturmuoti Fabric klubą savo gyvu pasirodymu kartu su Damian, Subb-an, Maceo Plex, Marc Houle ir kitais dar šiąnakt.

Kad Damian Lazarus turi skonį muzikai ir žino kada investuoti jau seniai aišku. Negaliu teigti, jog aš esu apkurtęs iš džiaugsmo vartodamas jo produkciją, tačiau Crosstown Rebels veikla visuomet domina (ypač Art Department). Man labai patinka, kad ten leidžiama muzika yra tik iš pirmo požiūrio nesudėtinga. Taip nutiko ir su Amirali. Gavęs jo albumą perklausiau ir nieko ypatingo nepajutau. Buvau apsėstas vidutinybės palankumo nuotaika, kuri kartais mane varo į depresiją. Mano nuomone blogas įvertinimas (išsakytas) yra daug geriau nei ‘tikriausiai ok, turbūt man tinka’. Šaudyt tokius. Perklausęs antrą kartą, užsikabinau už trijų kūrinių – jau išleisto Beautiful World, Missing ir The Sounds Of My Life. Iš esmės nepatinka toks įprastinis tech-house‘inis ritmas, tačiau šitas bičas ne ant to stato albumo kortas.


Amirali balsas, kuris apjungia (man net keista, kad daugelis šios jo savybės neiškelia kaip pirminės) visą albumą į maloniai neapibrėžtą aplinką, kur nėra indie-pindie bruožų, dubstep‘inių bosų ar klasikinio house braižo, nors viskas paremta ant jo greičio. Keliose vietose juntama depešinė atmosfera, kurią autorius atsinešęs dar iš vaikystės.  Nuotaika lyg laukianti pakylėjimo, tačiau nerandanti rampos, iki galo nepakylanti, nesprogstanti. Ši albumo savybė užburia, nepaisant skirtingo kūrinių ritmiškumo. Viskas yra tinkamapai sudėliota – tiek melancholinės fazės vokalai, gyvų intrumentų įsikišimai, kompozicijų greičio parinktis. Susikaupęs In Time vientisumas nusako jo brandumą, stilingumą, debiuto stiprybę. Rekomenduotinas bet kokiu paros metu, su vaistininku ar be jo.

Viskas paslaptingai paprasta. Viskas laiku.

Visos albumo ištraukos čia.

Atsisiųst dainą Falling Down  va čia.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *