Absurdo maniakai

2014-09-17        

rick-owens-drops-rickboard-skateboard-3-960x640Rick Owenso dizainai, būtent Drkshdw linijos, kurioje koncentruojamasi į gatvės ir šiuolaikinę sportinę JAV madą, puikuojasi nesuskaičiuojamame kiekyje žurnalų ir yra dažniausiai įamžinami žaidimo aikštelėse ir skeitparkuose. Rampų paprastumas, beatodairiškas taisyklių nesilaikymas, DIY kultas pastumėjo amerikietį link vienetinių lentų sukūrimo.

rick-owens-drops-rickboard-skateboard-1-960x640Atidavęs duoklę Kalifornijos tradiciniam lauko sportui Rickas paduoda iš suakmenėjusios medienos išdrožtas lentas, kurios atrodo lyg ir nudevėtos. Tokio pobūdžio medžiagiškumas yra kaip ir dizainerio vizitinė kortelė. Vardu pažymėtos lentos, anot dizainerio, yra tarytum vaikiško egoizmo, susikoncentravimo ties savimi išraiška. Nėra kuo stebėtis, kad Owensas paleidžia į pasaulį one of a kind skeito lentas, kuriomis bus prekiaujama Didžiojoje Britanijoje, Selfridges parduotuvėje, kurioje amerikiečiui bus išskirtas visas aukštas jo mėgstamiausiems dizainams išeksponuoti.

rick-owens-drops-rickboard-skateboard-2-960x640Bėda ta, kad jos ir yra sukurtos tik savimeilės glostymui ir show-off’ui. Produkto aprašas teigia, kad ratukų tvirtinti prie jų nedera.

All in all, gražu, kol akių neišbado kaina. Ir absurdas.

 

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.