a-place-to-bury-strangers_-_promo_01

Alternatyvios muzikos festivalio Devilstone atlikėjų sąraše specialią poziciją užima eksperimentinių ir nišinių žanrų vardai. Vienas iš jų – A Place To Bury Strangers – postmoderni roko muzikos išraiška iš Bruklino. Atrodo, jog naudojant istorinius žanrus, atrasti naują skambesį nelabai įmanoma, tačiau A Place To Bury Strangers stilių maišyklė įgauna visiškai naują kokybę.

Keturiuose grupės albumuose reguliariai mainosi skirtingi muzikos stiliai: post punk, shoegaze, noise rock. Iš pirmo žvilgsnio nepiktybiški žanrai A Place To Bury Strangers kūryboje susiplaka su tamsiosios scenos ištakomis. Po šiurkščiu noise sluoksniu ir stingdančiai aukštais dažniais, amerikiečių kūryboje išsiskleidžia ir gerai paslėptas svajingumas.

Savaip ironiška, jog A Place To Bury Strangers būgnininkas pagal užsakymą yra pagaminęs būgnų pedalus TV On The Radio ir U2 – grupėms, tikrai neišsiskiriančioms savo būgnų partijomis. Tuo tarpu šiems amerikiečiams konvulsišką kalenimą dantimis primenantys būgnų ritmai yra viena iš priemonių, padedanti 80-ųjų šokių aikštelę pripildyti sveiku muzikiniu įniršiu.

Pagrindinė emocija, kurią amerikiečiai stengiasi iššaukti koncertuose, yra baimė. Galima drąsiai tikėtis, kad A Place To Bury Strangers nepasigailės ir Devilstone auditorijos. Amerikiečių pasirodymas Anykščiuose yra vienintelis grupės pasirodymas šią vasarą Europoje.

Alternatyvios muzikos festivalis Devilstone, gyvuojantis nuo 2009 metų, kiekvieną vidurvasarį kviečia tūkstantinę auditoriją į Dainuvos slėnį Anykščiuose, ant Šventosios upės kranto. Žanrų įvairove Baltijos regione išsiskiriantis festivalis derina kokybišką, madingą roką su ekstremaliu, rinktiniu metalu. Tarp patvirtintų festivalio žvaigždžių – Behemoth, Napalm Death, Uncle Acid, The Soft Moon, Perturbator, Truckfighters. Trijose festivalio scenose numatyta 40 grupių gyvi pasirodymai, o naktiniai DJ pasirodymai prognozuojami ketvirtoje scenoje. Anykščiuose vykstantis festivalis patrauklus ne tik savo programos turiniu, bet ir aukšto lygio infrastruktūra, saugumu, ypač pozityvia ir įtraukiančia atmosfera. Aštuntas“ truks keturias dienas – liepos 14-17 d. Anykščiuose. 

a-place-to-bury-strangers_-_promo_02

Bilietus platina www.ebilietai.net ir www.tiketa.lt. Bilieto kaina – 35 EUR. Bilietai brangs. 

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.