Aries_Spears

Šiandien, 20.00 val. Teatro arenoje įvyks stand-up komedijos žanro atstovo Aries’o Spears’o pasirodymas. Maloniai kviečiame ir Jus pamatyti charizmatiško blogiuko iš Niujorko pasirodymą.

Aries’ą Spears’ą ko gero bent sykį matė visa Lietuva – su Tomu Cruise’u jis filmavosi juostoje Džeris Magvairas, atliko rolę filme Malcolm X, pasaulį iš proto vedė net aštuonis sezonus trukusiame ir 5 prestižines Emmy statulėlės susišlavusiame seriale MADtv.

Reperiams Jay-Z, Snoop Dogg’ui, aktoriams Robertui de Niro, Silvestrui Stalonei, Edžiui Merfiui, Arnoldui Švarcnegeriui ir kitoms garsenybėms taip patiko juos mėgdžiojantis ir parodijuojantis Aries’as, kad jie patys siunčia jam asmeninius linkėjimus. O kur dar vaidmenys seriale CSI Majamis, dėl kurio išprotėjusi visa Lietuva.

Gegužės 23-iąją A. Spears’as atvyksta į Lietuvą. Į sceną Teatro arenoje jis žengs kaip stand-up komedijos žanro atstovas, kurio pasirodymai įvairiose pasaulio šalyse planuojami gerokai iš anksto. Užtenka tik šiek tiek payoutubinti – A. Spears’o juokeliai vien internete renka milijonus peržiūrų.

Renginį apšildys humoristas iš Lietuvos Olegas Šurajevas, muzikos ritmus parinks Vaiperis.

Pralaimime keturis dvigubus (4×2) kvietimus į šį pasirodymą.

Norint juos laimėti jums reikia kuo panašiau į Arnoldą „sušukti“ Get to da Choppa! (red. tiesiog parašyti komentarą). Bandyti galite, kaip visuomet, komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje. Konkursas vyksta iki šiandienos (gegužės 23 dienos) 15 valandos. Laimėtojai paaiškės burtų keliu.

Folkas Konkursai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *