Vasario 10 d., penktadienį, 22 val., Vytauto Didžiojo universitetas, pristatydamas projektą VDU: daugiau nei specialybė, kviečia į Kauno lofte Gargaras (Raudondvario pl. 101) vyksiantį vakarėlį AUDIoTeORIJA. Tą vakarą plokšteles suks buvę ir esami Vytauto Didžiojo universiteto studentai: Vidis, Jazzyvile, Roads Man, LSAR bei Saulty. Vaizdais rūpinsis vizualizacijų meistrai Oro Pagalvės.

AUDIoTeORIJAtik pirmasis projekto renginys. Pagrindinis jo tikslas – supažindinti moksleivius ir studentus su įvairiomis galimybėmis ir alternatyvomis, kurias atveria aukštasis mokslas. Organizatorių teigimu, jau vasario 18 d. lofte Gargaras vyksiantis roko festivalis MountainRock Vol. 6 pratęs projekto renginių tradiciją. Tą vakarą ant scenos lips gausus būrys roko muzikantų, kurie studijavo Vytauto Didžiojo universitete. Ateityje numatomos ir kitos įvairios akcijos.

„Šio projekto idėja tiesiogiai įprasmina mano pačios pasirinktą kelią. Siekdama įgyti kokybišką išsilavinimą, pasirinkau anglų filologijos bakalauro studijas VDU ir niekuomet nesigailėjau, jog nepasirinkau tobulėjimo tik vienoje srityje – vokalo lavinime. Jaučiuosi laiminga sugebėdama plačiau žvelgti į asmeninį tobulėjimą. Sutikau dalyvauti akcijoje, nes pati visai neseniai buvau šios akademinės bendruomenės dalimi. Ir šįkart turėsiu progą pasirodyti savo kitame amplua“, – teigė vakarėlyje AUDIoTeORIJA koncertuosianti Jazzyvile.

VDU studijas baigė ne vienas daugeliui pažįstamas žmogus. Vienas jų ir menotyros bakalauro laipsnį įgijęs žymus atlikėjas, prodiuseris ir didžėjus Vidis. Vakarėlyje AUDIoTeoRIJA  jis publiką džiugins pastarajame amplua. „DJ pasirodymai visada skiriasi nuo live pasirodymų. Juose daugiau stilistinės įvairovės ir galimybių netikėtiems siužetiniams posūkiams. Man DJ setai pastaruoju metu net patinka labiau“, – darbo patirtis lygino muzikos profesionalas.

Projektas Daugiau nei specialybė  primena, kad VDU gausite ne vien siaurų, specializuotų žinių – čia galėsite visapusiškai brandinti savo asmenybę. Tokiu būdu galite tapti ne vienos srities profesionalu. Tarpdiscipliniškumas – tai būdas veikti likvidžios modernybės laikais, pagerinti savo galimybes konkurencingoje darbo rinkoje ir, svarbiausia, įgyvendinti sielos troškimus. Laisvųjų menų universiteto tikslas – ugdyti ieškančius, mąstančius, nebijančius eksperimentuoti, bet kartu ir tolerantiškus žmones, kurie būtų empatiški aplinkai ir šalia esančiam žmogui.

Šioje įvairioms kultūroms ir idėjoms palankioje aplinkoje svarbios ne tik studijos, bet ir kiekvieno kūrybinės ambicijos ir vidinė motyvacija. Todėl nepaisant augančios individualizacijos, tarpusavio ryšiai ir betarpiškas bendravimas tarp studento ir dėstytojo yra kaip durys sienoje, atveriančios įvairias patirtis ir išgyvenimus, kurie išvaduoja iš riboto, o kartais ir monotoniško gyvenimo spąstų.

„Vasario 10 d. Gargare nuskriausti neliks nei alternatyvios, nei šokių muzikos mylėtojai. Vakaro metu skambės platus elektroninės muzikos spektras: tech house, deep house, nu disco, minimal techno, taip pat gyvą pasirodymą dovanos Jazzyvile ir Andy Lau duetas. Išskirtinį tik renginio dalyviams skirtą pasirodymą rengia Oro pagalvės“, – sakė renginio organizatorius Povilas Junas.

Ta proga Suru.lt kartu su vakarėlio organizatoriais nori pralaimėti kvietimus į šį renginį.
Jums tereikia parašyti, kokį Lelo žaislą (modelį/markę) Suru.lt pralaimi artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Atsakymų variantus rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje. Penki laimėtojai paaiškės burtų keliu. Konkursas vyksta iki ketvirtadienio (2012-02-09) 21 valandos.

Afiša Bangos Konkursai

One reply to “5 kvietimai į vakarėlį AUDIoTeORIJA”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *