The_Temper_Trap_Vilnius

Grupė, kurią 2009-aisiais išgarsino hitas Sweet Disposition, Lietuvoje lankysis pirmą sykį. Šis pasirodymas – sausį prasidėsiančio grupės turo po Europą, kuriame ji pristatys naujausią savo albumą Thick As Thieves, dalis.

The Temper Trap – viena ryškiausių Australijos muzikos sėkmės istorijų šiame šimtmetyje. Grupė 2005-aisiais susibūrė Melburne, kai Indonezijoje gimęs dainininkas Dougy Mandagi nusprendė pabandyti kurti kartu su savo bičiuliais – bosistu Jonathonu Aherne ir būgnininku Toby Dundasu.

2006-aisiais grupė išleido pirmąjį EP ir surengė turą po Australiją, tačiau reikalai rimčiau pajudėjo į priekį 2008-aisiais, kai muzikantai pradėjo vis daugiau laiko praleisti Didžiojoje Britanijoje ir prasiskynė kelius į šios šalies kritikų grojaraščius.
Britų transliuotojui BBC išrinkus grupę tarp kylančių talentų, į kuriuos 2009-aisiais būtina atkreipti dėmesį, The Temper Trap persikraustė į Londoną ir ten baigė kurti savo debiutinį albumą Conditions – kartu su Adele, Kasabian, Arctic Monkeys ir kitų žvaigždžių skambesį šlifavusiu prodiuseriu Jim Abbiss.
Radiohead ir Prince’o įkvėptame albume (anot pačių muzikantų) skambėjo ir daina Sweet Disposition, kuri 2009-aisiais tapo tikra indie roko sensacija. Kūrinys pakilo į populiariausiųjų dešimtuką Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Italijoje ir Airijoje, pateko į JAV populiariausių alternatyvios muzikos kūrinių dešimtuką. Dainai buvo sukurti net trys skirtingi vaizdo klipai, ji buvo įtraukta į kino filmų 500 Vasaros dienų ir Trys dienos nužudyti garso takelius. Didžiojoje Britanijoje šis įrašas tapo platininiu“, o Italijoje – „auksiniu“.

Australijos muzikos apdovanojimų ceremonijoje ARIA The Temper Trap netrukus pelnė geriausios grupės ir populiariausio singlo titulus, o Britų muzikos apdovanojimuose pretendavo į geriausio užsienio scenos proveržio prizą.
Sėkmingas debiutinis albumas grupei pelnė kvietimus į ryškiausius Europos festivalius – nuo Glastonbury iki Oxegen, Rock Werchter ir Roskilde. Bilietai į visus 2012-aisiais Šiaurės Amerikoje surengtus grupės koncertus buvo išgraibstyti, o gimtinėje The Temper Trap tapo tikrais scenos didvyriais – už antrąjį diską 2012-aisiais pelnė geriausios grupės ir geriausio roko albumo titulus.
Gimtinėje grupė grojo didžiuliuose koncertuose kartu su Coldplay ir The Rolling Stones, o 2013-aisiais pradėjo kurti trečiąjį albumą, kuris pasirodė tik 2016-ųjų vasarą.

Albumas Thick As Thieves tęsia The Temper Trap šlovės istoriją – Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Kanadoje įrašytas darbas pakilo į pirmąją topų vietą grupės gimtinėje, jį lydėjo pasirodymai dideliuose JAV ir Europos festivaliuose, o dabar bus surengtas ir koncertų turas mūsų žemyne, kurio metu The Temper Trap gros Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Čekijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse.

Kritikai pastebi, kad po eksperimentinio antrojo albumo The Temper Trap visa jėga sugrįžo prie gitarinio skambesio – savo vizitinės kortelės, pelniusios grupei pasaulinę sėkmę.
Naujuosius kūrinius ir geriausias per 11 karjeros metų sukurtas dainas The Temper Trap gyvai atliks Compensa salėje – patys muzikantai prisipažįsta, kad nekantriai laukia šios viešnagės.

„Lietuva, pagaliau mes atvykstame pas jus“, – skelbia The Temper Trap ir kviečia visus pasimatyti vasario 19-ąją.

Pirmąjį The Temper Trap koncertą Lietuvoje organizuoja renginių agentūra Fors Event, mūsų šalies publikai jau pristačiusi Maxence Cyrin, The Tiger Lillies, Joss Stone ir kitų garsių užsienio atlikėjų koncertus.

The Temper Trap-Thick As Thieves

Tuo tarpu Suru.lt suteikia progą laimėti 2 kvietimus į grupės koncertą bei Thick As Thieves albumą su parašais. Jums tereikia pasidalinti mėgstamiausios TTT dainos nuoroda (youtube, soundcloud…) ir pažymėti (užtaginti) draugą, su kuriuo eisite į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje.

Konkurso nugalėtojai paaiškės burtų keliu. Vienam atiteks du kvietimai, kitam – kompaktinis diskas su grupės narių parašais.
Konkursas vyksta iki vasario 14 dienos 14 valandos.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.