Lemon_Joy_-_tik_stipriau

Gegužės 13-ąją menų fabrike Loftas įvyks Lemon Joy koncertas.

Kada parašysite naują dainą? ir Kada bei kur koncertuosite? – tai dažniausiai Lemon Joy fajeboko paskyroje užduodami gerbėjų klausimai. Grupė pagaliau turi atsakymą į juos – naujas, griežtais gitaros rifais pagardintas kūrinys Tik iškart, tik stipriau jau nukeliavo į radijo stotis. Tai – intriguojanti įžanga į išskirtinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje, kurią praėjusių metų pabaigoje stiprius sukrėtimus atlaikiusi grupė pavadino Tik stipriau.

„Tikri grupės gerbėjai žino, kad niekada neforsuoju savo kūrybos. Dainos užuominos kartais metų metus guli mano galvoje arba kompiuteryje, kol ateina laikas ją užbaigti. Taip nutiko ir su kūriniu Tik iškart, tik stipriau. Pagrindinis dainos motyvas – seno gero roko tradicijomis paremta gitaros partija galvoje skambėjo keliolika metų. Tačiau turėjo praeiti daug laiko, kad jis virstų išbaigtu kūriniu“, – sako ilgai ir kruopščiai kiekvieną kūrinį brandinantis, o paskui studijoje įrašinėjantis grupės Lemon Joy lyderis Igoris Kofas.

Pasak Igorio, nauja daina yra „apie viską ir apie nieką“ ir skirta jauniems žmonėms arba maksimalistams, kurie ir suaugę nebijo permainų bei yra linkę nuolat keistis. „Jaunystėje atrodo, kad galime pakeisti viską ir iš karto. Nepaisant to, kad ateitis neaiški – nežinia, kur pasukti į dešinę, ar – į kairę. Frazės dainoje specialiai neužbaigtos iki galo – kiekvienas jas gali sukurti pagal save“, – sako jis.

Išskirtinių koncertų serijoje skambės ir daugiau naujų dainų, kurias Igoris Kofas jau repetuoja drauge su gitaristu Olegu Dikeriu, būgnininku Ryčiu Rutkausku ir bosistu Vainiumi Šimukėnu. Taip pat bus galima išgirsti didžiausius grupės hitus, sukurtus per daugiau nei 20 metų trunkančią karjerą.

Tik stipriau renginiuose kokybiškam įgarsinimui, meniniam scenos apipavidalinimui bei apšvietimui bus skiriamas ypatingas dėmesys. 
Durys atidaromos 20 val. Koncerto pradžia – 21 val.

Suru.lt suteikia progą laimėti du kvietimus į koncertą Lofte.
Jums tereikia pasidalinti mėgstamiausios Lemon Joy dainos nuoroda ir argumentuoti savo pasirinkimą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje.

Įtikinamiausio argumento autoriui atiteks abu kvietimai.

Konkursas vyksta iki balandžio 28 dienos 16 valandos.

Afiša Bangos Konkursai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *