Viena sėkmingesnių klubinių renginių serijų Lietuvoje Smala šį savaitgalį švenčia savo penktąjį gimtadienį. Jubiliejaus proga – visas festivalis. Ir tai nėra tik graži frazė, nes į Lietuvą su visa Garzen Records familija atvyksta geriausi smalinių draugai iš Izraelio Red Axes. Ta proga labai raudonų naktų rezidentai 12 inčų po žeme pristato asmeninius Garzen šeimos numylėtinius. Visą šią spalvingą kompaniją bus galima sutikti gyvų koncertų Paviljone metu penktadienį ir šeštadienį. Patys Red Axes prisijungs prie labiau šokinės festivalio dalies Opiume, kur gros šeštadienį.

The White Screen
Laukiamiausias pasirodymas festivalyje ir vienas labiausiai klausytų albumų ever. Tinka visomis progomis. Scenoje The White Screen visuomet rengiasi baltai ir ryškiai raudona spalva dažosi lūpas. Smala!

The Crotches
Red Axes sako, jog gyvai The Crotches tiesiog žudo, o šis laukinis pasivažinėjimas Tel Avivo gatvėmis neleidžia tuo abejoti.

Abrao
Nuostabų Abrão balsą pirmą kartą išgirdome kirvių gabaluose, ir visi jį esate girdėję Waiting for surprise. Su jo charizma tiek scenoje, tiek už jos ribų susipažinome per kirvių vizitą Vilniuje prieš 2 metus. O čia Abrão galite pamatyti 1992 metais, kuomet jis buvo garsus atlikėjas Brazilijoje.

Deaf Chonky
Naujausias merginų gabalas Bad things could happen neduoda ramybės – kas gi visgi nutiks Paviljone jį išgirdus gyvai? Jei Deaf Chonky muzika yra šviesos ir triukšmo derinys, tai čia šviesioji jų pusė.

Hila Ruach
Jos balsu susižavėjome, kai kirvių Beats In Space podkęste išgirdome The Stooges coverį I Just Wanna Be Your Dog. Šis klipas privertė įsimylėti.

Xen
Labiausiai pažįstama iš puikaus relyzo Asaf Samuel leible Malka Tuti kompanijoje. Xen scenoje padės atlikti kelis White Screen kūrinius gyvai ir užpildys tarpus tarp koncertų Paviljone. Pagal šitą Smaloje šokome ne kartą.

 

Daugiau favoritų inčai sudėjo į specialų, vien tik Garzen šeimai skirtą Smala radijo epizodą:

Bilietai visam savaitgaliui.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *