Žuvyčių bučinys

2010-04-15      1 KOMENTARAS  

Daugeliui žmonių, pirmasis bučinys yra nepaprastas ir nepakartojamas įvykis, kuris tą akimirką sukuria nepaprastą atmosferą, bei palieka didžiulį atsiminimą visam gyvenimui. Tai nekalti, nuoširdūs, bei šilti jutimai. Stebuklingą jutimą patyrė ir Nanami Cowdroy kai būdama kartu su vaikinu prie savo akvariumo, išvydo Gouramio žuvyčių bučinį, tuomet jie padarė tą patį. Paklausite manęs kas čia tokio svarbaus ar neįtikėtino, o gi tai, jog ši situacija įtakojo Nanami Cowdroy kūrybą.

 

Po šio lemtingo bučinio Nanami Cowdroy piešiniuose pagrindiniu akcentu tapo žuvys, ne bet kokios, o egzotinės Gourami žuvelės. Žinoma, neapseita ir be Japonų kultūroje ypač reikšmingą vietą užimančio origami lankstymo meno. Įspūdis pamačius šiuos darbus buvo tikrai šokiruojantis, kūrį laiką akys neatlipo nuo jos piešinių. Pasirinkimas piešti tiktai juodu ant balto Nanami padarė dar labiau išskirtinę.

 

Gimusi Australijoje, bet neapleidusi Japonijos šaknų, savo darbuose derino ir Europos kultūrą. Nanami vaizduotėje sukosi tik egzotiškų iliustracijų siluetai, kurie vėliau rasdavo savo vietą popieriaus lape. Vandens, burbulų bei dūmų efektas suteikia gilumo, atsipalaidavimo jausmą, paskandindami jūsų akis giliai ekstazei.

 

Akvariume groja:


[nggallery id=115]

Ašaros

One Reply to “Žuvyčių bučinys”

Leave a Comment

Your email address will not be published.