Vieneri metai – daug ar mažai? Daug, jeigu jie tavo pirmieji, mažai – jeigu tryliktieji. Vieni metai yra dar daugiau, jeigu per juos vienas vienintelis įrašas internete virsta muzikiniu blogu, vėliau išauga į diskoteką, dar po kiek laiko – ištisą vakarėlių seriją ar net radijo laidą su būriu gerbėjų bei prisiekusių lėtų šokių mylėtojų.


Tikrai taip – Love in Slow Motion raketos kapitonai Martin Virgin ir St. Stereo prisipažįsta, kad jų tandemui jau vieneri ir visus kviečia į gimtadienio šokius šį penktadienį, balandžio 16 d. klube Opium.


Pasak šių dviejų melomanų, didžėjų ir kūrėjų viename, pirmieji Love in Slow Motion metai praskriejo fast forward režimu. Meilė lėtiems šokiams pagal paširdžius kutenantį nugesintą disco greitai įsikūnijo ir įsisuko internete Love in Slow Motion bloge . Diskotekos, kurioje nedūžta niekas, išskyrus gerbėjų širdis, išaugo į nuolatinių vakarėlių seriją bei sekmadieninę laidą ZIP FM radijo eteryje.


Pirmojo gimtadienio proga amžinai pavasariški Love In Slow Motion dovanas dovanoja pirmieji! Specialų proginį miksą – nuo gilaus disco iki plevenančio house, nuo čežančio nu-disco iki tarpgalaktinio space boogie – Martin Virgin, St. Stereo ir gausus būrys muzikuojančių kolegų šokių svečiams patieks su braškėmis, plakta grietinėle ir gimtadieninėmis žvakutėmis!


Love in Slow Motion gimtadieninius šokius ant baltų Opium sofų styguos ir sukaktuvininkus sveikins Tadas Quazar iš Mondayjazz, Vaiperis (Despotin Beat Club), Ryklys (Bangos) ir Synthsoulsizer. Gyvai Love in Slow Motion sveikinimus žers New Found Land, ne mažiau žinomas Silence šeimos nario Lino Strockio-Few Nolder vardu. O vakarėlio vinimi taps vieno iš šventės kaltininkų Martin Virgin užkurtas gyvas, tris neišgydomus discoholikus suvienijęs  muzikinis projektas Proper Heat.


Taigi, Love in Slow Motion mylėkite lėtai, bet sveikinkite šokdami iki nukritimo: Martin Virgin ir St. Stereo kviečia pavasariškai ir gimtadieniškai pasisiūbuoti šį penktadienį, balandžio 16 d., klube Opium. Įėjimas kainuos nei daug, nei mažai – po vieną bučkį šventės kaltininkams!

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.