Artėja, artėja… Ir šitos trys kūno dalys pasirinktos neatsitiktinai. Pavadinime ta prasme. O ir bendrai gyvenime jos labiausiai suka dūzgiantį evoliucijos (?) ratą.

Taigi tokiu svarbiu laikotarpiu nepaliksime savo ir svetimų skaitytojų kankinančiuose apmąstymuose: švęsti ar ne? Su kuo? Ką dovanoti Jam/Jai?

Lengviausia atsakyti į pirmą klausimą: švęsti. Kodėl? Nes jei nešvęsi, praleisi progą (švęsti, patirti nuotykių, apsikvailinti, prisiminti, prisidirbti, pasimylėti, pasimylėti su tuo, kuo nesitikėjai, gailėtis, didžiuotis, girtis, meluoti, daryti kitaip…)

Nelabai sunku ir su antruoju: švęsk su tuo, su kuo nori. Jei neturi kažko konkretaus – švęsk nekonkrečiai (klubas, baras, koncertas, gimtadienis…).

Su trečiu sunkiau. Čia jau matau neryžtingųjų komentarus: kiek žmonių, tiek nuomonių; visiems neįtiksi ir t.t. Nusilengvinkit: jokio skirtumo KĄ, jei reikiamam žmogui. Jei tave myli (ar šiaip kažko iš tavęs nori) – vistiek dovana “sueis”. Dėmesys svarbiausia.

Žemiau esantys patarimai labiau skirti tiems, kurie dovana nori pasidalinti su dar abejojančiu (bent jau iš pirmo žvilgsnio) partneriu. Neapsimetinėsiu viską žinančiu ir šitą dalį patikėsiu statistikai. Ir ne kokiai nukopijuotai, o čia gimstančiai.

Jums tereikia suskaičiuoti litus piniginėje bei skatytojų balsus ir nuspręsti, kam pinigų negaila. Kviečiu dalintis norais ir svajonėmis.

Taigi, merginoms:

Iš VAIKINO dovanų norėčiau gauti (atsakinėja merginos ir pasyvūs)

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Vaikinams:

Iš MERGINOS dovanų norėčiau gauti (atsakinėja vaikinai ir aktyvūs)

Rezultatai

Loading ... Loading ...

 

Redakcija už galimus nesusipratimus atsako tik tuo atveju, jei jie buvo nufilmuoti (bent jau 720p kokybe) ir kopija atsiųsta su autorinių teisių atsisakymo sutartimi.

Folkas Sūru

12 Replies to “Žiauriai svarbi širdelių, putyčių ir pimpaliukų šventė…”

Leave a Comment

Your email address will not be published.