Žiauriai svarbi širdelių, putyčių ir pimpaliukų šventė…

Artėja, artėja… Ir šitos trys kūno dalys pasirinktos neatsitiktinai. Pavadinime ta prasme. O ir bendrai gyvenime jos labiausiai suka dūzgiantį evoliucijos (?) ratą.

Taigi tokiu svarbiu laikotarpiu nepaliksime savo ir svetimų skaitytojų kankinančiuose apmąstymuose: švęsti ar ne? Su kuo? Ką dovanoti Jam/Jai?

Lengviausia atsakyti į pirmą klausimą: švęsti. Kodėl? Nes jei nešvęsi, praleisi progą (švęsti, patirti nuotykių, apsikvailinti, prisiminti, prisidirbti, pasimylėti, pasimylėti su tuo, kuo nesitikėjai, gailėtis, didžiuotis, girtis, meluoti, daryti kitaip…)

Nelabai sunku ir su antruoju: švęsk su tuo, su kuo nori. Jei neturi kažko konkretaus – švęsk nekonkrečiai (klubas, baras, koncertas, gimtadienis…).

Su trečiu sunkiau. Čia jau matau neryžtingųjų komentarus: kiek žmonių, tiek nuomonių; visiems neįtiksi ir t.t. Nusilengvinkit: jokio skirtumo KĄ, jei reikiamam žmogui. Jei tave myli (ar šiaip kažko iš tavęs nori) – vistiek dovana “sueis”. Dėmesys svarbiausia.

Žemiau esantys patarimai labiau skirti tiems, kurie dovana nori pasidalinti su dar abejojančiu (bent jau iš pirmo žvilgsnio) partneriu. Neapsimetinėsiu viską žinančiu ir šitą dalį patikėsiu statistikai. Ir ne kokiai nukopijuotai, o čia gimstančiai.

Jums tereikia suskaičiuoti litus piniginėje bei skatytojų balsus ir nuspręsti, kam pinigų negaila. Kviečiu dalintis norais ir svajonėmis.

Taigi, merginoms:

Iš VAIKINO dovanų norėčiau gauti (atsakinėja merginos ir pasyvūs)

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Vaikinams:

Iš MERGINOS dovanų norėčiau gauti (atsakinėja vaikinai ir aktyvūs)

Rezultatai

Loading ... Loading ...

 

Redakcija už galimus nesusipratimus atsako tik tuo atveju, jei jie buvo nufilmuoti (bent jau 720p kokybe) ir kopija atsiųsta su autorinių teisių atsisakymo sutartimi.

Tema: Folkas, Sūru

12 Komentarai

 1. įdomūs balsavimo rezultatai, kurie rodo, kad suru.lt turi daugiau sabotažo mėgėjų vyrų nei moterų. nes moterų balsavime dulkių siublys ir daktaro levino magnetinės juostelės liko neįvertintos, tuo tarpu vyrų balsavime garbingoje antroje vietoje analinis seksas.

  • Edvardai, paprašyk draugės tarptautinių žodžių žodyno ir pasižiūrėk, kas yra sabotažas 😉

   • ma tai žiūrėt nereikia, bet tau pasrašysiu

    sabotãžas [pranc. sabotage]:
    1. kenkimas, sąmoningas tam tikrų pareigų neatlikimas arba tyčinis blogas jų atlikimas;
    2. slaptas pasipriešinimas norint sutrukdyti ką nors įgyvendinti.

    konkrečiu atveju, tai tyčinis balsavimas taip, kaip iš tiesų negalvoji.

 2. o kur vitaminai ir erotinis masažas?:D
  sabotažui pritariu – dulkių siurblį užsakiau.

 3. O kodėl nėra varianto – skyrybos, ar tai nedovana? Juk tai puikiausia diena skirtis, nors gal geresnė būtų per Kalėdas?

 4. Mano manymu vyrai norintys analinio sekso su moterimis iš tikro nori lytinių santykių su kitais vyrais, bet tokį norą jiems būtų per baisu sau pripažinti, todėl moterys tampa kaip ir “neskausmingais” psichologijai pakaitalas. Kadangi daugumai moterų analinis seksas nepatinka, tad analinis seksas su jomis gali simbolizuoti ir norą jas išprievartauti, sukelti fizinį skausmą, kad būtų visuomet kaip toje dainoje “Like a virgin”.

  • Gerbiamas Žvėrie,
   nedrįstu abejoti, kad pažįstate daugumą moterų, bet pagal jūsų teoriją trečdalis skaitytojų vyrų yra gėjai arba linkę į tai.
   Gal reiktų palikti vietos galimybei, kad tam tikra vyrų grupė norėtų analinio sekso ir dėl kitų priežasčių?
   Beje, kaip vertinate, kad analinio sekso praktiškai norima tiek pat, kaip sekso su dviem merginom?

   • Aš moterų daug nepažįstu, bet esu matęs statistiką, kad labai didelis procentas moterų analinio sekso nenori, nes joms tai (anot jų) yra pirmiausia fiziškai nemalonu.
    O šiaip tai atsiprašau jeigu prieš tai nuskambėjau kategoriškai, tikrai palieku laisvę interpretacijoms ir skirtingiems šio reiškinio perskaitymams.
    Džiaugiuosi, kad daug vyrų nori padūkti su dviem moterimis, bet tai reikštų vyro pajėgumą tik vienu atveju, jeigu tai nėra vyro pasąmoninga baimė, kad jis negali patenkinti moters. Tokiu būdu kita moteris reikalinga tam, kad patenkintų partnerę ir jį atleistų nuo tokių pareigų. Tiek šiam kartui psichoanalizės 🙂

    • žvėrie, aš taip atsargiai priminsiu kelias priežastis:

     a) analinis seksas skiriasi nuo tradicinio (kišimo į) dar ir dėlto, kad ten šiek tiek anksčiau.

     b) tavo minima dauguma moterų, kurioms nepatiko (IR JOS TAI BANDĖ) garantuotai yra nusivylusios partnerio gebėjimu jas įaudrinti, ir, svarbiausia, tai padaryti švelniai ir maloniai – o ne užimti liūto pozą ir “padaryti darbą”.

     bet čia IMHO

 5. Radot dėl ko diskutuot, atėjau, pamačiau-jei patiko, pasidulkinom(o kaip ir kokiu būdu, koks skirtumas, svarbu tik abiems tiko ir patiko). Kas daug analizuoja, tas mažai kruta….

Tavo žodis: