Melancholiško psichodelinio house autoriai Dan Hastie ir Simon James, aka Woolfy vs Projections, išleidžia rudenio garso takelį dvylikos dainų pavidalu, pavadintą The Return Of Love.

Trečiasis albumas, išeinantis Permanent Vacation studijoje, asmeniškai buvo lauktas labai ilgai. 2008 metais jų plokštė The Astral Projections Of Starlight turėjo kūrinį Absynth, kurį galėčiau pavadinti vienu iš mėgstamiausių pastarųjų 10 metų laikotarpyje. Dėl šios priežasties, jų sugrįžimo laukiau labiau, nei gali svaiginti sielos absentas klausant minėtą gabalą.


Pirmą kartą išgirdus albumą The Return Of Love apėmė lengvo nusivylimo tvaikas (vėlgi, per daug pridėjęs vilčių buvau). Jis prasideda kaip cheesy šlamštas, neturi nei vienos išsišokančios baladės, o muzikos atlikimas tik per nago juodymą gali būti pavadintas psichodeliniu (ką jie dažnai afišuoja). Džiaugiuosi, jog tai patapo tik vieno klausymo pagrindiniai rėmai, kurie paskatino albumą perklausyt dar kelis sykius. Rezultate – mano playlist‘e The Return Of Love patapo praeitų metų Destroyer! Taip, jis turi du bliaunančius kūrinius, kurie yra skirti tik mergų kabinimui prie laužo skautų stovykloj, tačiau likę 10 kūrinių veikia kaip valerijonas ištampytiems nervams, lengvai subalzamuojantis nusiraminti trokštančią sielą. Tai rudeninių natų, įkvepiantys ir kartu raminantys downtempo/house/funky kūriniai, tinkamai suvesti į svaiginančią, kiek valiūkišką nuotaiką. Pagautas tas tinkamas discosoulful balansas, kuris neerzina savo šypsena, o tik lengvai kaitina savo pozityvia nuotaika.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2012/09/In-your-own-worlds-skit.mp3|titles=In your own worlds – skit]

Nepaisant pakankamai ramių ritmų, Dan ir Simon sugeba rasti kelią į uplifting kambarį. Ar dėl to, kad greta lėto house vartoja latin patepimus, ar dėl sintetikos gyvumo (turiu omeny gyvų instrumentų, vokalo kiekį), ar dėl pačios gyvybės judrumo. Tai puikus visos dienos gero oro palydovas.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2012/09/Cellophane_skit.mp3|titles=Cellophane_skit]
Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.