OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Roko ir elektronikos platumas tyrinėjanti grupė Without Letters pristato ilgai ir kruopščiai ruoštą debiutinį mini-albumą Self-titled. Pristatymo turą atidarys pasirodymas sostinės Menų spaustuvėje. Kartu pasirodys svajingą post-rock ir jazz įkvėptą atmosferą kurianti nedažnai koncertuojanti grupė InSearch.
Praėjusių metų gruodį vykusio koncertinio turo metu Without Letters grojo visose Baltijos šalių sostinėse, o šiais metais grupė jau surengė privatų vaizdo klipo pristatymo vakarėlį ištikimiausiems gerbėjams ir antrąkart sudalyvavo Talino muzikos savaitėje. Taigi mini-albumą pristatantys koncertai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus bene pirmieji vieši grupės pasirodymai Lietuvoje šiais metais.

 

Praėjusią vasarą jauna grupė spėjo ne tik aplankyti didžiausius Lietuvos festivalius bei pakeliauti po užsienį, bet ir pasirodė didžiausiame Baltijos šalių festivalyje Positivus. Without Letters iki šiol stebino gerbėjus neturėdama nei vieno albumo, taigi dabar nutarė jiems atsilyginti su kaupu išleisdami debiutinį įrašą ne tik skaitmeniniu bet ir vinilinės plokštelės pavidalu. Ją bus galima įsigyti visoje Lietuvoje iš vinylshop.lt.
Gegužės 7 d. pasirodysiantį mini-albumą prodiusavo jaunosios kartos elektroninės muzikos šviesulys Miša Skalskis žinomas kaip 96wrld. Tad grupės gitaristas Adomas teigė nujaučiąs, kad ilgėliau nebuvusius Without Letters koncertuose mini-albumo skambesys gali nustebinti: „Pastaruosius porą metų kiek atitolome nuo savo indie ištakų, Mišos prisijungimas įpūtė mums dabartinės elektroninės muzikos garsų, kurie smarkiai skyrėsi nuo to, ką mes buvom įpratę klausyti iki tol.“

 
Menų spaustuvėje balandžio 23 dieną klausytojai galės pasimėgauti ne tik gyvai atliekama Without Letters bei InSearch muzika, bet taip pat ir vizualinėmis projekcijomis, kurias specialiai renginiui sukūrė Vilniaus klubinės muzikos mėgėjams puikiai pažįstami VJ Suckmafinger ir VJ Realtime Render.
Išgirsti debiutinio Without Letters mini-albumo kūrinius ir naują koncertinę programą taip pat galės ir Klaipėdos melomanai balandžio 26d. Meatlovers Pub’e, o kauniečiai gegužės 1d. Punto Jazz palėpėje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Bilietus į koncertą Menų Spaustuvėje platina Ticketpro.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *