When Saints Go Machine – didelis įvykis Lofte

2014-03-18      16 KOMENTARAI  

When_Saints_Go_Machine

Šeštadienį, kaip ir žadėjo, portalas manoMUZIKA.lt Lofte šventė savo trijų metų gimtadienį. Be pagrindinių danų When Saints Go Machine save linksminti jie buvo pasikvietę ir vietinius muzikantus.

Beissoul balsui ir Einiaus muzikai didesnių priekaištų neturiu (be to, kad Beissoul kartais suskamba saldžiai, kaip koks Soliaris). Kokybiškas pop-elektronikos kokteiliukas ilgainiui gal net sugebės konkuruoti su dabartiniais Leon Somov & Jazzu saldėsiais. Visai įsivaizduoju Beissoul & Einius duetą festivalio Yaga Gathering chill scenoje. Akinukai, aišku, juokingi, bet toje spalvotoje aplinkoje turėtų įsipaišyti.
Bet norėčiau šiek tiek pabūti Josef Statkus ir pakalbėti apie Beissoul aprangą (Einiaus už stalo ir kompo nesimato, o Beissoul dar ir šoka). Tai va, jei jau užsidėjai švarką ir klasikines kelnes, tai, būk geras, užsivilk ir marškinius, o ne maikoną (nesvarbu, kad jis du Džeksonu). Ypač jei tą maikoną nori susikišt į kelnes (kurios ir šiaip iki pažastų). Gal aš jau senas ir neišmanau naujausių swag tendencijų, bet atrodo labai komiškai. Iškart prisimenu DJ Oguretz. Arba trečią numerį iš šio sąrašo.

ba. grojo taip pat (ar net prasčiau) kaip įprasta ir buvo nepatenkintas auditorijos pasyvumu. Išlepo jaunuolis, pzda. Repertuare pasigedau originalios (o ne „rėkiančios“) Sugebėt pasikeist versijos ir instrumentinio mini opuso Raktas (jį dažniausia grodavo, kiek esu matęs paskutiniu metu). Klaidos man – vis dar mėgstamiausias naujas ba. gabalas. Bus hitas. Tik nepasikelk per daug, Benai.
Sąžiningumo dėlei pakalbėsiu ir apie drabužius. Jaunuoliai atrodė kaip kątik išlipę iš trūliko, sutraukę po cyzą ir kažkas jiems būtų užkabinęs gitaras ir liepęs groti. Būčiau 20 metų jaunesnis – atrodyčiau būtent taip.

Tuo tarpu scenoje pasirodę WSGM buvo apsirengę lygiai taip pat hipsteršikai/kasdieniškai/purvinai kaip prieš tai ant scenos buvę ba. jaunuoliai. Tik peraugę. Vokalistas Nikolajus su savo ilgais, retais, riebaluotais plaukais kažkuo nešė į jaunąjį estuką Tommy Cash. Gal judesiais, o gal plaukais?
Muzikine prasme danai skambėjo gerai. Eilinė didelių festivalių vidutiniokė (tarptautiniu mastu) ir gan didelis įvykis Lietuvoje. Man, ilgainiui, tas falceto tembras tapo nuodobokas (ilgai distancijai mieliau rinkčiausi Jay-Jay Johanson arba Igorį Kofą), bet mergoms aplinkui patiko. O tai, esu įsitikinęs, jau yra pakankamai pateisinama priežastis WSGM pasirodymui geresnių koncertų išalkusioje Lietuvoje.
Smagiausia buvo stebėti, kaip keturi peraugę paaugliai (sinchroniškai arba nelabai) linguoja galvomis.

Grojaraštis:
01. Infinity Killer
02. Parix
03. Mannequin
04. Church & Law
05. The Same Scissors
06. Degeneration
07. System of Unlimited Love
08. Iodine
09. Kelly
10. Jets
11. Fail Forever
12. Slave to the Take in Your Heaven

13. Add Ends

Performansas: 7/10
Garsas: 3/10
Šviesa: 6/10
Trukmė: 9/10 (~1,5 val.)
Kaina: 50-90 Lt
Alus: 6 Lt (už 0,33l), o Bushmills su medum ir ale maloniai nustebino
Gražių mergų: žymiai daugiau nei (gražių) bernų

Bendras: 6/10

Depeche_Mode

Bangos Koncertai Sūru

16 Replies to “When Saints Go Machine – didelis įvykis Lofte”

Leave a Comment

Your email address will not be published.