DJ_Oguretz

Su gyvenimo kaime ir kitokiose periferijose ypatumais mus jau bandė pažindinti savo klipuose tiek The Knife, tiek DJ Mehdi. Bet DJ Oguretz visą tą grožį perkėlė iš esmės į naują lygį.

Kai prieš kelis metus lankiausi vienoje diskotekoje Rusijoje (didmiestyje!), pasijutau lyg būčiau persikėlęs laikę 15-20 metų atgal į Tarybinę Lietuvą. Merginos išsipuošusios kaip į mokyklos išleistuvių balių, realūs vietiniai pacanai iš „trys juosteliai“ klubo, eurobeat muzika iš kolonėlių, kraujo balos prie įėjimo…

Tad kam gi, jei ne žmogui iš Rusijos, geriau išmanyti, kas yra dance rave old school flava? Todėl Sergejus Mezencevas (rus. Сергей Мезенцев) ėmė ir padarė. Vaizdo klipas man priminė laikus, kai iš gimtojo kaimo važinėjom į diskotekas Grendavėje arba Vaickūniškėse pašokti ar pasimušti. Arba kai kartais ir į mūsų kaimą atvažiuodavo.

 

Let The Music Fuck You singlas jau sulaukė ir remiksų leidinio. Rekomenduoju pasiklausyti Enjoykin ir Edward Newgate versijas (viską galite nemokamai parsisiųsti iš čia).

 

O kad DJ Oguretz gyvai yra neprastesnis už bet kokį Ali G, galite įsitikinti patys:

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *