Ophelie_Rondeau_Cover

Moterų seksualumas buvo slopinamas amžiais. Vyrai perėmę valdžą iš matriarchato didžiosios moters, liepė jai segėti leopardo kailio liemenėlę ir sijoną, bei nusimesti juos tik romantiškoje laužo šviesoje. Vyrai apribojo moterų valdžią ir seksualumą, nes seksualios moterys sukelia chaosą. Be to, kontroliuojant sekso poreikį ir pasiūlą, gali būti (beveik) tikras, jog esi atžalos tėvas.

Moterys slopino savo seksualumą, nes deficitas kelia kainą. Daugiau kailių, pilių, privilegijų, dėmesio ir pasimatymų. Visuotinai slopinamas seksualumas, leido turėti teorinę galimybę, jog kita moteris nenorės nuvilioti tavo vyro. O kur dar tie linksmieji nėštumas ir gimdymas, kurie visai dažnai reikšdavo mirtį. 

O tada ateina feminizmas ir šypsodamasis savo lygių dantų šypsena nemačiomis nusega liemenėles ir nukerpa sijonus. Atsiranda kontracepcija, kurią gali naudoti moterys ir jos vėl gali kelti chaosą. 

Taip, mes norime strikinėti kaip Emily Ratajkowski, sprogdinti internetus kaip Kim Kardashian, mojuoti sparnais kaip Victoria angelai. Tiesiog. Nes esame gražios. Nes esame apvalios. Nes esame seksualios. Ir ne dėl kažko kito. Ne mainais už Bordeaux taurę ar namą Monake. Mūsų seksualumas nei perka, nei parduoda. Jis tiesiog yra. Kaip rytinis stovėjimas. Kaip pavasaris. Kaip nesibaigiantis kačiukų srautas internete. 

Deal with it.

Ophelie Rondeau – išlaisvina merginų seksualumą nepridėdama ir neatimdama. Tai reiškia, be filtrų, be studijos, kartais tiesiog polaroidu. Rezultatas – nuoširdūs portretai, kuriuose merginos jau nebeklauso mamos ir tėčio, tačiau dar neklauso savo vaikinų ir vyrų. Išduosiu paslaptį, mes visada liekame tokios. 

Ophelie_Rondeau_01

Ophelie_Rondeau_02

Ophelie_Rondeau_03

Ophelie_Rondeau_04

Ophelie_Rondeau_05

Ophelie_Rondeau_06

Ophelie_Rondeau_07

Ophelie_Rondeau_08

Ophelie_Rondeau_09

Ophelie_Rondeau_10

 

Ophelie_Rondeau_12

Ophelie_Rondeau_13

Ophelie_Rondeau_14

Ophelie_Rondeau_15

Ophelie_Rondeau_16

Ophelie_Rondeau_17

Ophelie_Rondeau_18

Ophelie_Rondeau_19

Ophelie_Rondeau_20

 

Ašaros Foto

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *