Vizualiniai Srautai 36

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – skiltis, kurioje Sha:▽:Ah atstovai apžvelgia labiausiai dėmesio vertus tamsiųjų scenų video kūrinius.

Trijų progresyvaus metalo grupių Ides of GeminiMarriages ir Black Math Horseman sankirtoje užgimęs dark folk projektas Black Mare pristato pirmąjį video klipą Low Crimes. Šis raganiškai elegantiškas darbas buvo režisuotas fatališkosios grupės vokalistės Sera Timms.

 

Vokiečių indietronic trio Sizarr naujajame klipe Baggage Man sukūrė hipnotizuojančią trimatę puantiliztine realybę. Kelionės po ja netikėtai paįvairins laiko ir erdvės pojūčius.

 

FKA Twigs tradiciškai vėl atsiduria geriausių praeito mėnesio vaizdų sąraše. Įspūdingas klipas Glass & Patron buvo režisuotas pačios atlikėjos, taip dar kart įrodant jos įvairiapusį talentą.

 

Žanrų ribas laužantys amerikiečiai Liturgy suvienijo jėgas su paslaptingu japonų menininku Aujik. Kolaboracijos vaisiumi tapo apokalipse iššaukiantis klipas Quetzalcoatl. Pasak autorių, darbas buvo įkvėptas Gustave Dore graviūros Celestial rose.

 

Kultinio režisieriaus Alejandro Jodorowsky sūnus Adanas aka Adanowsky labiau išgarsėjo kaip muzikantas nei filmų kūrėjas. Tačiau estetinį skonį ir meilę moterims tikrai paveldėjo iš garsiojo tėvo. Naujajame klipe Would You Be Mine, kuriame taip pat vaidina porno žvaigždė Stoya, yra visi elementai, priversiantys stebėtis, kaip apskritai leidžiama jį talpinti YouTube.

 

Vieno iš geriausių šių metų post-punk albumų Deeper autoriai The Soft Moon pristato antrąjį klipą Wasting. Šis darbas film noir stiliumi tęsia prieš tai buvusio Far naratyvą. Klipe pasirodo ir Oskarui nominuotas aktorius Robert Forster.

 

Bendras Australo Ry X ir berliniečio Frank Wiedemann projektas Howling pristato pirmąjį savo darbą iš debiutinio albumo Sacred Ground. Klipas Stole The Night jautriai ir kartu sukrečiančiai pasakoja istoriją apie izoliaciją nuo visuomenės ir trapią žmogaus pasąmonę.

 

Londono dub trio Peluché sukūrė siurrealistinę pasakaitę apie paslaptingą miesto mergaite su daugybe nuorodų į Davido Lyncho filmus. 

 

Alternative hip-hop atlikėjas Black Cracker ir video studija Pussykrew perkreipia erdves bei kūnus ir verpia vizualines hipnozės tinklus naujajame klipe Tide

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.