Vizualiniai Srautai 33

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – skiltis, kurioje Sha:▽:Ah atstovai apžvelgia labiausiai dėmesio vertus tamsiųjų scenų video kūrinius.

Trumpame, bet aštriame klipe Surprise! dvyniai The Garden atiduoda duoklę Ingmarui Bergmanui ir meta iššūkį mirčiai, siekdami atsikovoti savo stilingas sielas.

 

Kosmoso ir pasąmonės sugretinimas 2014 metais buvo gan dažnas motyvas muzikos pasaulyje (turime ir vietinį pavyzdį). Šįkart po minėtas erdves paklaidžioti siūlo post-rock dievukai Mogwai.

 

Filadelfjos synthwave projektas Hot Guts naujajame klipe Kite and Shadow kviečia išeiti laukan bei pažaisti okultizmą su grupele spalvingų ir žavių freakų.

 

Karjeros pradžioje Twin Shadow buvo tarsi šviesesnis Dirty Beaches pusbrolis, nors su laiku jo muzika švarėjo, tačiau mažai kas galėjo tikėtis, kad George Lewis Jr. pereis nuo lengvo lo-fi pop į tai, ką būtų galima pavadinti future/alternative r’n’b. Ir tai jam sekasi visai neblogai. Tamsų ir jausmingą klipą Turn Me Up galima dėti į tą pačią lentyną su FKA Twigs video darbais.

 

Lietuvos publikai pažįstamas Sun Glitters yra vienas iš nedaugelio solidžių palikimų iš nublėsusios chillwave scenos. Likdamas ištikimu sau, liuksemburgietis kartu su nauju albumu pažėrė saują solidžių vaizdų. Fading Days yra jau ketvirtas klipas iš šiais metais pasirodžiusio Scattered Into Light. Kaip ir pačioje Sun Glitters muzikoje, naujajame klipe šviesios spalvos persipina su tamsa.

 

Transatlantinis prodiuserių trio The Acid prieš šventes pristatė ketvirtąjį klipą iš aukštai vertinamo debiutinio albumo Liminal. The Ghost pasakoja istoriją apie du aklus vaiduokliškus sutvėrimus, siekiančius aukštesnio pažinimo atšiaurioje dykumoje.

Dangiško balso savininkas Shivum Sharma gruodžio mėnesį pristatė savo debiutinį EP All These Year, kurio titulinį kūrinį padėjo sukurti FKA Twings ir Tom Vek prodiuseris Liam Howe. Šiam darbui įamžinti režisierius Sakari Lerkkanen nufilmavo jautrų klipą apie dūžtančius poros santykius.

 

Keturis metus naują albumą tingintys išleisti Cold Cave apie save vis dar karts nuo karto primena koncertuodami su Nine Inch Nails ar išleisdami vieną kitą kūrinį bei klipą. Paskutinis iš tokių pasirodė esas visai solidus darbas su techno prodiuseriu Black Asteroid.

 

Italų post-punk projektas Ash Code praėjusius metus pabaigė pristatydami tamsų ir gaivų kaip ryto rūkas klipą Oblivion iš to paties pavadinimo debiuto albumo.

 

Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *