25 suru

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – blogo skiltis, kuripje post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, indie r’n’b, beats ir post-punk video klipus.

Kate Bush ir Siouxsie Sioux stiliaus bei garsų įtakoje subrandinta Berlyno amerikietė Geneva Jacuzzi kovo pabaigoje pristatė naująjį savo klipą I’m A T.V. Kaip ir pridera tikrai 80-tųjų mergiotei, naujame darbe dominuoja minimalistinė sintetika, neono šviesos ir riebus sluoksnis juodų akių pieštukų.

 

Kanadiečių tamsaus synth-pop duo Gold Zebra po beveik trijų metų delsimo balandžio pabaigoje pagaliau planuoja išleisti savo debiutinį albumą. Rodant, kad jų ketinimai šįkart yra labai rimti, projektas pristatė profesionaliai sulipdytą klipą kūriniui Apart Again. Video siužetas žiūrovus kviečia į lengvą kelionę po siurrealistinius dykumos miražus.

 

Intensyviai sintezatoriais manipuliuojantys australai Nun gan ilgą laiką kūrė garsus nepastebėti mūsų radarų. Džiugu, kad ši klaida buvo ištaisyta, nes projektas labai profesionaliai atlieka savo darbą ir tam naudoją geležį, kurio pavydėti bet kokia DIY synth-pop grupė.

 

Amerikos hisperių sostinės Portlendo vaikai Light House praeitų metų pabaigoje buvo priglausti po kultinės įrašų kompanijos Manequin Records sparnu, tai užaugino skanų vaisių – jų antrajį EP In Their Image. Šį mėnesį pasirodė ir titulinio kūrinio video klipas. Pastarasis puikia perteikia post-žieminį gamtos ciklo kitimą prieš pat tikrąjį pavasarį.

 

Trys žodžiai: noir‘as, surfas ir post-punkas bei pastaruosius meistriškai trijų minučių klipe išmaišantys Motorcycle Crash.

 

Italų shoegazeriai Be Forest kovo mėnesį buvo itin aktyvūs video fronte ir pristatė net du klipus iš naujojo albumo: Ghost Dance ir Totem II. Nors projektas save pozicionuoja kaip tamsoką grupę, tačiau naujieji vaizdai labai gaiviai dvelkia nostalgiškom pavasario spalvom.

 

Po 44 metų pertraukos kultinė psych-folk atlikėja Linda Perhacs pagaliau išleido savo antrąjį albumą. Šiai ypatingai progai vainikuoti menininkė pristatė naująjį vaizdo klipą Prisms of Glass, kuriame ji pasirodo su dviem šių dienų ikonom: Julia Holter ir Nite Jewel. Saldžių kaleidoskopinių sapnų.

 

Los Andželo mergaitė BANKS paskutiniu metu kuria daug mistiškai temperamentingų garsų bei vaizdų. Paskutinis jų buvo kovo viduryje pasirodžiusi kolaboracija su gerai pažįstamu prodiuseriu Shlohmo. Laukiam naujojo albumo kiek vėliau šiais metais.

 

Naujojo Čikagos duo Sich Mang klipo Tired pagrindiniu veikėju yra akrobatas Andre Williams, kuris pasirodo buvo ir America’s Got Talent žvaigždė. Siurrealūs vaizdai ir montažas puikiai perteikia chemines emocijas, kuriomis būna įkvėpta projekto muzika.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *