Vizualiniai srautai: I like my movies trashy

2013-03-04      1 KOMENTARAS  

6 suru

Vizualiniai srautai  publikacijų ciklas, kuriame post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, witch house, beats ir post-punk video klipus.

Berlyne gyvenantis prodiuseris Thomas Azier žiemos pabaigoje pristatė klipą iš debiutinio ir ilgai brandinto EP Hylas 002. Kaip teigia pats autorius, naujame savo darbe jis tyrinėja individo izoliaciją tamsiame ir besikeičiančiame metropolyje. Ši tema vaizdo būdu atskleidžiama ir Angelene klipe.

 

Panašu, kad nei vienas tamsesnis New Yorko muzikinis projektas nepraslysta pro Pendu NYC. Su tokiais vardais, kaip Chelsea Wolfe ir Von Have šis lifestyle brandas surenka elitinį ratą asmenybių. Paskutinis jų papildymas – Irano-latvių vokalistės Jasmine Golestaneh vedamas post-punk projektas Tempers. Kaip teigė pati grupė, debiutinis jų video yra įkvėptas fashio promo klipų ir devintojo dešimtmečio porno (be sekso dalies, žinoma).

 

Kalbant apie seksą, Blue Foundation ir Sara Savery darbe iki jo buvo arčiausiai prieita. Lost klipe jausmingas Saros amplua neretai primena Erotica eros Madonną. Pasak projekto, klipas buvo įkvėptas prancūzų naujosios bangos kino.

 

Kultinio siaubo filmo Yellow režisieriaus Ryano Haysomo ir kinematografas Jon Britt vėl demonstruoja savo talentą kartu su italo disco prodiuseriu Antoni Maiovvi.

 

Lilies antrasis klipas iš praeitais metais pasirodžiusio Bat for Lashes albumo The Haunted Man. Naujausias vaizdas kiek primena ankstyvuosius Bjork klipus ir persipina su vaikystės pasakomis, o gal net ir košmarais.

 

Black Jeans – šviežesnis vėjo gūsis stagnaciją išgyvenančiame minimal-wave žanre. Išties, Russellui Butleriui pavyksta padaryti tai ką šioje scenoje mažai kas sugeba – šaltiems ir tamsiems analoginiams garsams suteikti žmogiško drive‘o. Naujausias projekto klipas No Safety parodė, kad ši energija persiduoda ne tik per garsus.

 

Nors garage rock ir nėra mah cup of tea, bet sunku nepasidalinti klipu, kuris praeitomis savaitėmis sulaukė daugiausia replay paspaudimų. Per 70-ųjų trashinių b-rate filmų linzę Hanni El Khatib perteikia galingą sekso, motociklų ir alkoholio užtaisą.

 

Išlaikom motociklų gaujos elementą tik iš Malibų pakrančių persikeliam į šaltus Vokietijos autobanus ir su kelio juostomis persipynusiomis sintezatorių linijomis.

Bangos Šviežia

One Reply to “Vizualiniai srautai: I like my movies trashy”

Leave a Comment

Your email address will not be published.