22

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – blogo ciklas, kuriame post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, indie r’n’b, beats ir post-punk video klipus.

Vos dieną prieš išleidžiant savo albumą Angel Guts: Red Classroom, Xiu Xiu savaitę pradėjo tamsiu ir kraujais besitaškančiu naujuoju video klipu savo bauginančiam pirmajam singlui Stupid in the Dark. Vaizdai ne patys maloniausi, tačiau klipo ir kūrinio intensyvumas kaip reikiant prikausto prie ekrano.

 

Buvęs avangardinės švedų electropop duo The Tough Alliance narys Eric Berglund aka ceo pristato netrukus pasirodysiančio debiutinio albumo WONDERLAND pirmojo singlo Whorehouse klipą. Darbas nėra per daug šviesus, tačiau neoninės spalvos, kičiniai blizgučiai ir ant atlikėjo nugaros užrašytas „BITCH“ visai neblogai perteikia vėjavaikišką kūrinio nuotaiką.

 

Vėl Švedija ir blizgučiai tik tema mažiau žaisminga, nors ir ironiškai pateikta. Penkių dalių video klipe MY BOYZ jj pereina turbūt per visus išsiskyrimo skausmų etapus.

 

James Vincent McMorrow klipas Red Dust yra antroji režisierės Aoife McArdle sukurtos video trilogijos dalis. Klipų istorija pasakoja apie sunkų poros išsiskyrimą mažame JAV miestelyje. Pirmąją dalį galima pamatyti čia.

 

Mums jau gerai žinomas Antoni Maiovvi visai rimtai užkūrė video klipų fabrikėlį. Naujausias jo darbas yra titulinis kūrinys iš būsimojo EP Trauma. Nors Antoni ir savo ankstesniuose klipuose nevengdavo karštesnių vaizdų, tačiau naujausias darbas kaip niekad garuoja atviromis scenomis. NSFW.

 

Apie kūniškumą naujajame savo klipe Mani Pedi pasakoja ir australai post-punkeriai A G E N D E R. Tačiau jų prisilietimai daug grubesni ir nebe tokie malonūs.

 

Kalifornijos post-punk trio Cherry Glazerr debiutinis albumas Haxel Princess buvo vainikuotas Jamie Heinrich sukurtu trumpu filmu kūriniui White’s Not My Color This Evening. Režisierius savo istorijai puikiai išnaudojo kūrinio intensyvius pikus bei suspensinius intarpus ir papasakojo apie netikėtoje situacijoje užsimezgusius santykius.

 

Atlikėja Holly Herndon yra gerai pažįstama dėl savo „kosmiškų“ eksperimentinių kompozicijų ir vokalų iškraipymų. Naujausiame savo darbe Chorus prie to dar buvo įkomponuoti semplai iš youtube ir skype‘o. Kūrinio vaizdo klipas dėmesį koncentruoja į autorės kūną, kūrybos procesą ir kasdieninio gyvenimo objektus. Viskas yra perteikta per siurrealius 3D efektus, kurie sukuria klaidžiojimo po atlikėjos pasąmonę pojūtį.

 

Ironiškai gotiški Mode Moderne kviečia pasivaikščioti su žavia mergaite po apsnigtas kapinaites. Beveik kaip ištrauka iš pasakaitės…

Bangos Šviežia

One reply to “Vizualiniai srautai: Colorful Breakups”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *