Vizualiniai srautai: Black Veil is My Cap

2013-03-18        

7 suru

Vizualiniai srautai  publikacijų ciklas, kuriame post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, witch house, beats ir post-punk video klipus.

Zebra Katz, neabejotinai stovintis pirmosiose pačių progresyviausių ir įdomiausių pastarųjų metų atlikėjų gretose, kovo viduryje pristatė penktąjį klipą. Savo paslaptinga charizma Zebra vėl meistriškai maišo tamsiai saldžią garso ir vaizdo nuodų masę, puikiai su ankstesniais darbais išlaikydamas juodų siūlų liniją. Hip-hopas išties gali būti labai elegantiškas reiškinys.

Jaunasis britų prodiuseris Lapalux į dienos šviesą atvedė pirmąjį klipą iš šiais metais pasirodžiusio debiutinio albumo Nostalchic. Video darbe psichodeliniams r&b garsams akompanuojant pasakoma liūdnoka istorija apie santykius tarp asmenybių, kurie nėra skirti vienas kitam. Vieša paslaptis, kad Lapalux pasirodys ir viename didžiausių Lietuvos vasaros festivalių, džiugu, kad šiais metais prie jo prisidės ir Sha:▽:Ah.

Belaukiant vėlyvojo pavasario, dvasios ir gamtos atgimimą galima pilnai simuliuoti Slowolf ir Raekwon kolaboracijos vaisiumi Dance Floor.

Londono anglo-itališkas duetas Infinity Ink kovo pradžioje pristatė debiutinį klipą. 90-ųjų vasariška house gaivuma dvelkiantis kūrinys gavo žiemiškai šaltą ir tamsų video apipavidalinimą, bet, kaip nekeista, šis derinys veikia! Neoninis reivas Twin Peakso miškuose, kaip teigė vienas iš youtube komentatorių – „i think i may need more than weed for this one“

Portlando drem-pop pažibos Blouse sugrįžo su nauju klipu. Nors šį kart prie jo nagų neprikišo video siurrealizmo genijus Gusti Fink, tačiau Blouse patys iš savęs sugebėjo išspausti energija pulsuojantį kūrinį.

Brightono ketveriukės Fear of Men kūrinys Seer nostalgiškai dvelkia pavasariu. Išties, Jessicos Weiss balsas labai primena vaikystės vasarų The Crainberies kūrinius.

Esben & The Witch toliau lipdo vizualinius kūnus savo garso šedevrui Wash The Sins Not Only The Face. Trečiasis albumo klipas kaip niekad spalvingas ir kartu keistai baugus. Rafael Bonilla animacija primena kultinius 90-ųjų Tool klipus, tik į viską žiūrint per psichodelinių klajonių prizmę.

Aukščiausias mainstreamo ir undergroundo persipynimo lygis pasiekiamas kai tarp ofiso sekretorėms skirtų radijo repertuarų galima išgirsti kūrinius, esančius asmeniniuose soundcloud playlistuose. Būtent tokiame lygmenyje jau atsidūrė AlunaGeorge, kurie kovo mėnesį paleido naują pasakų motyvais ir Londono skvotų dulkėmis nusėstą klipą Attracting Flies.

Britų post-soul atlikėja Indiana nauju klipu išskaidė visas dviprasmybes gaubusias jos kūrinį Bound. Prietemoje pasilieka tik juodai balti šešėliai, nuogas kūnas ir bondažas.

Lulu Rouge – šaltas šiaurietiškas gūsis. Danų projektas kelis metus praleido užsirakinę studijoje ir ruošdami naują albumą The Song Is In The Drum. Sign Me Out yra pirmasis žvilgsni į jį. Burial meets Röyksopp – skandinaviška tamsa taip puikiai atitinkanti mūsų skonius.

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.