Vizualiniai srautai: Bad Trip

2015-02-18        

Vizualiniai Srautai 34VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – skiltis, kurioje Sha:▽:Ah atstovai apžvelgia labiausiai dėmesio vertus tamsiųjų scenų video kūrinius.

Saldoką ir šaltoką Allie X muziką galima lyginti su populiarumo pike esančių arty-pop projektų Chvrches ar iamamiwhoami kūryba. Savo fanus ilgai kankinusi trumpom užuominom, metų pradžioje kanadietė pagaliau pristatė savo pirmąjį pilnavertį klipą Catch. Šiame darbe trūkčioja ir persipina stilizuotas sterilumas bei kūniškumas.

 

Kūno išraiškos tema taip pat nesvetima ir vienai ryškiausių praėjusių metų atlikėjų FKA twigs. Pendulum yra trečiasis ir turbūt paskutinis klipas iš kritikų išgirto debiutinio albumo LP1. FKA twigs pati pripažino, kad šis kūrinys yra jos mėgiamiausias iš viso leidinio.

 

Ar dar pamenat sekmadienio ryto laidas vaikams? Kanadiečių psych rokerių Pond naujasis klipas Man It Feels Like Space Again vėl gražina šiuos vaizdinius su gera doze keistenybių, kurios lėtai pereina į patį intensyviausią bad tripą

 

Psichodelinę kelionę sėkmingai tęsia britai Turbowolf. Šis kolektyvas vasaros viduryje galinga jėga taškė Velnio Akmens festivalio publiką. Analogiška energija atsiskleidžia ir jų naujajame klipe Rich Gift.

 

Šaltis ir moteriška jėga per niūraus amerikietiško miestelio prizme. Švedų duo Red Mecca taip pateikia naująjį projekto klipą Pressure (Would I Crack).

 

Kid Sister alter ego Jane Jupiter susidėjo su atlikėju Chapman ir savo mixtape’ui DUSK2DAWN: The Diary Of Jane Jupiter kartu įrašė kūrinį Stargazing. Nespalvotas pastarojo klipas gaiviai kvepia 90-ųjų r’n’b romantika.

 

Muzikinių madų ratui pradedant suktis į 90-ųjų teritoriją, atsargiai pradėta kalbėti apie atgimstantį grunge’ą. Bruklino GHXST projektas yra pirma po ranka pasitaikiusi šio tipo grupė. Kolektyvo klipas No Luck pažodžiui papasakoja skirtingas kasdieninių nesėkmių istorijas.

 

Muzikiniai klipai nėra dažnas reiškinys noise scenoje. Vizualinė šios muzikos pusė dažniau atskleidžiama gyvų pasirodymų metu. Tačiau kuomet sueina talentingų muzikantų ir kino menininkų keliai – rezultatas būna dar labiau šiurpinantis (šiuo atveju gerąja prasme). Vienas iš tokių pavyzdžių yra projekto Theologian pakankamai NSFW klipas Piss and Jism.

 

Iš Bristolio tamsiųjų beatų meistro Vessel ir portugalų režisieriaus Pedro Maia kolaboracijo gimė grubus ir BDSM estetika pripildytas klipas Drowned in Water and Light.

 

Sietlo avantgardinio rap’o duo THEESatisfaction mantra Recognition yra pirmas singlas iš būsimojo albumo EarthEE. Mistika dvelkiantis kūrinio klipas pripildytas užuominom į Senovės Egipto misticizmą ir afro-amerikiečių kultūros ikonas. 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.