Vilniuje koncertuos šios vasaros Europos festivalių pažibos – Moderat

2014-05-13        

MODERAT VilniujeĮ Lietuvą atvyksta viena didžiausių elektroninės muzikos grupių – Moderat. Daug metų Lietuvoje lauktas koncertas įvyks birželio 20 d. menų fabrike Loftas.

Kaip teigė Victoras Diavara, tai, kad Sol Live renginių serijos dėka į Vilnių pagaliau gali pasikviesti tokius elektronikos grandus, jau byloja apie tai, kad Lietuva tampa nebe aktualios muzikos renginių užribiu, o pilnaverte žaidėja.

Moderat – tai dviguba jėga: Modeselektor ir Apparat! Niekas turbūt plačiau ir su tokia energija neišvežė Berlyno elektroninės scenos į pasaulį kaip šie du vardai, o dabar jie dar ir viename darinyje atvyksta į Vilniaus Naujamiestį.

Pernai turėjęs įvykti Moderat turas buvo atšauktas dėl traumos, kurią motociklo avarijos metu patyrė Apparat. Šiemet šis turas buvo pratęstas ir papildytas naujomis kryptimis. Tarp jų atsidūrė ir Vilnius.

V. Diavaros teigimu, šio turo tęsinį grupė pavadino Festival Tour, tačiau Vilniuje tai bus unikalus Moderat šou, be to, labai glosto širdį matyti Lofto datą tarp jų pasirodymų Roskildės, Sonar, Rock Werchter, Primavera Sound ir daugelio kitų visame pasaulyje žinomų festivalių.

Beje, Moderat – ne tik muzikinis projektas, bet ir vizualus reginys. Su grupe kartu keliauja dar dešimt žmonių, kurie rūpinasi ne tik garsu, bet ir vizualizacijomis, kurias sudaro keturgubas ekranas, lazeriai ir kosminės projekcijos. Bilietai į šį įvykį jau prekyboje.

Ištrauka iš Moderat koncerto Prahoje:

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.