Viliotinis: „Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides“

2010-07-27      2 KOMENTARAI  

Kapitonas Džekas Sperou grįžta į didžiuosius ekranus, žadėdamas dar daugiau įspūdingų ir pačių pavojingiausių bei nutrūktgalviškiausių nuotykių. Tiesa, šįkart šalia jo nebematysime Vilo Turnerio (Orlando Bloomas) ir Elizabet Svon (Keira Knightley), nes, pasak aktoriaus Johnny Deppo, režisierius Robas Marshallas į naujausią „Karibų piratų“ dalį nusprendė pažiūrėti visiškai kitu kampu. Ar tai reiškia, kad istorija kur kas daugiau suksis apie Džoną Sparou? Tikėtina. Tačiau matant, kad iš senosios aktorių komandos drauge su J. Deppu liko tik kapitoną Barbosą vaidinantis Geoffrey Rushas, galime laukti labai netikėtų siužeto, kuris laikomas paslaptyje, vingių.


Pagrindinė filmo naujiena – Penelopė Cruz, šį mėnesį pagaliau ištekėjusi už Javiero Bardemo. Pavasario pabaigoje ji sutiko prisijungti prie aktorių kolektyvo ir vaidins Andželiką, su kuria romaniūkštį suks pats Džekas Sperou. Penelopės kūno linijos tikrai padės į kino sales privilioti didesnę vyriškąją auditorijos dalį, tačiau tai ne vienintelis prodiuserių turimas koziris. Vasaros pradžioje internetuose pasklido gandai, kad undinėlės, turinčios pakerėti Džoną, vaidmenį svarsto Megan Fox. Megan ir Deppo pora būtų tikras saldainiukas filmo pr’ščikams, tačiau kalbos liko tik kalbomis, o vadmuo atiteko supermodeliui iš Australijos Gemmai Ward, dar tik pradedančiai savo kelią kino karjeroje. Bus į ką paganyti akis, ar ne?

Sirenos vaidmuo patikėtas jaunai ir taip pat dar mažai žinomai ispanei Astrid Berges-Frisbey.


Filmo premjera numatyta 2011 m. gegužę, o kūrėjai gali tik džiaugtis, kad filmavimo darbus atlieka ne kur nors aplink tikruosius Karibus, o Havajuose, nes pastarųjų mėnesių BP (British Petroleum) cirkai su naftos gręžiniu Meksikos įlankoje būtų visiškai sujaukę visus planus. Kol kas normalaus treilerio dar nėra, tačiau Johnny Deppas iš anksto kviečia visus išgerti „Kruvinosios Meri“.

Labai nustebsime, jei pasaulinės premjeros ir premjeros Lietuvoje datos skirsis.

Ašaros Kinas

2 Replies to “Viliotinis: „Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides“”

Leave a Comment

Your email address will not be published.