exam

Kaip gyvenate, esami bei būsimi bedarbiai, kurių, pasak statistikų, skaičiaus augimas sulėtėjo? Darbo skelbimus skaitote? Įdarbinimo agentūrų telefonus mintinai išmokote? CV į visas puses taškote? Šieną darbo biržoje ravite? Visokiuose konkursėliuose ir milijonuose atrankų dalyvaujate? Jei taip, tada šiuo sunkiu gyvenimo laikotarpiu kaip tik turiu Jums vieną aktualų filmuką motyvacijai pasikelti. Liaudies išmintis byloja, kad sotus alkano neužjaučia…

OK, OK! Nevykusį humorą metame į šoną. „Egzaminas“ („Exam“) – režisūrinis Stuarto Hazeldine’o debiutas. Panašu, kad šis ponas ne kartą ir ne du savo grotuve prasuko tokius į žmonių psichologiją nestandartinėse situacijose pasineriančius hitus kaip „Kubas“ („Cube“, 1997) ar „Eksperimentas“ („Dar Experiment“, 2001). Todėl kažkokių naujų idėjų, ypatingai garsių aktorių čia nepamatysite. Labiau žinomas nebent Colinas Salmonas, matytas „Absoliučiame blogyje” („Resident Evil“, 2002) ir keliose „bondiadose“. Siužetas trumpai: ieškant darbo, į finalinę atrankos dalį geriau neiti.

„Egzaminas“ griežtai nerekomenduojamas Marijos žemės įdarbinimo agentūrų darbuotojams. Dėl šio švento reikalo entuziastai galėtų ir kokią nors šiuo metu labai madingą peticijos pasirašymo platinimą pakurti. Tuo tarpu„mūsyse“ filmo į didžiuosiuos ekranuos atiduoti neplanuojama. Gal per kokį festivaliuką kas nors susimylės atvešt.

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *