kislorod2

Turiu nedidelę silpnybę rusiškiems filmams. Tiesa, specialiai jų neieškau, žiūriu dažniausiai tada, jei randu kino teatrų repertuaruose, ar naktimis, kai bandau užmigti, įsijungęs “Nashe kino” televizijos kanalą. Neretai toks naktinis migdymasis baigiasi tuo, kad sapnams belieka mažiau nei 5 valandos ir suima siaubas pagalvojus apie produktyvią būsimą darbo dieną. 


Pretendentas į  dar vieną bemiegę naktį – nemažai pagyrų Kanų ir Sočio kino festivaliuose sulaukęs Ivano Vyrypajevo filmas „Deguonis“  (“Kislorod“). Bent jau treileris mane tikrai veža.

Deguonis čia prilyginamas meilę. Ją rodyti mūsų kaimynai moka, todėl labai tikiuosi kažko panašaus į “Oranžinę  meilę” (“Orangelove“)  su Aleksėjumi Čadovu arba bent jau „Gimęs teisti“ (“Mechenosets“) su Čulpan Chamatova tik, aišku, be fantastikos.

kislorod3

Veiksmas vyks ne tik Maskvoje, bet ir Europoje.  Pavyzdžiui Romoje. Merginą vaidina lenkų aktorė Karolina Gruszka.

kislorod4

Filmas, panašu, pasižymi nestandartine audiovizualika, todėl lažybose už tai, kad mūsų kino platintojai jį atveš, nestatyčiau. Nebent “Kino pavasaris” pasistengtų. Jei ne, atsiprašau, LANVA, bet būsiu priverstas, nes deguonies man tikrai reikia.

kislorod1


Ašaros Kinas

One reply to “Viliotinis: „Deguonis“”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *