Orange_Goblin_PROMOedit

Muzikos festivalio Velnio Akmuo atlikėjų sąrašą papildė viena garsiausių Didžiosios Britanijos stoner roko grupių Orange Goblin! Aukščiausių muzikos kritikų ir gerbėjų įvertinimų nuolat sulaukiantys goblinai Lietuvoje ir apskritai Baltijos šalyse pasirodys pirmąjį kartą liepos 11–14 dienomis Anykščiuose!  

Orange Goblin susibūrė dešimtojo dešimtmečio viduryje Londone, sostinėje šalies, kurioje užgimė tokie stoner roko kolektyvai kaip Electric Wizard bei Cathedral. Per daugiau kaip penkiolika metų ketveriukė išleido septynis albumus ir koncertavo daugelyje Europos ir JAV didžiųjų miestų.

Jau karjeros pradžioje Orange Goblin dalijosi scena su Cathedral, Fu Manchu bei Queens of the Stone Age. O ir šiuo metu britų stonerio maniakai yra nuolatiniai prestižinių Europos muzikos festivalių svečiai bei viena svariausių leidyklos Candlelight Records grupių.

Orange Goblin muzika – sunkiasvoris stoner/space roko ir stoner metalo lydinys su heavy, doom metalo, punk ir bliuzo įtakomis. Energingos goblinų kompozicijos taip pat pasižymi ateiviškai keistais psichodeliniais/filosofiniais tekstais. Be to, Orange Goblin kūryba nuolat patenka į žurnalų Terrorizer ir Metal Hammer geriausių albumų sąrašus, o naujausias grupės darbas A Eulogy for the Damned pristatytas tarp trijų geriausių 2012 m. stoner roko albumų.


 

Ypatingo pripažinimo Orange Goblin susilaukia ne tik dėl savo įrašų. Kitas grupės koziris – efektingi gyvo garso pasirodymai, pelnę muzikantams nepriekaištingų atlikėjų reputaciją. Pasak žurnalo Kerrang!, vienas dalykas apie goblinų pasirodymus yra itin lengvai nuspėjamas. Tai yra, grupei dar net neužlipus į sceną, gali būti tikras, kad jų pasirodymas bus tobulas nuo pradžios iki galo.

Manome, kad Orange Goblin bus ryškiausia šios vasaros Lietuvos festivalių roko žvaigždė, tad jų pasirodymas turėtų būti reikšmingas įvykis visiems tikriems roko mėgėjams“, – teigia festivalio kūrybos vadovė Dainora Spiglytė. Beje, tuo pačiu atskleidžiama dar ir tai, kad ši britų ketveriukė – ne vienintelis roko banginis artėjančiame festivalyje.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *