Nei penktadienio ir tryliktos kombinacija, nei dargana nesutrukdė praėjusį savaitgalį atidaryti šeštojo Vasaros terasos sezono. Vilniaus mokytojų namuose muziką ir kompaniją mėgstančių lankytojų laukianti terasa jau dirba visu pajėgumu. Gegužės 26 dieną čia startuos dar vienas visą vasarą truksiantis nemokamų koncertų ciklas TUBORG Liquid Soundtrack.

Aktualiai gyvai muzikai skirtas TUBORG Liquid Soundtrack į Vasaros terasą ateina su šūkiu „Savaitgalį pradėk ketvirtadienį“. Kartą į dvi savaites sostinės senamiesčio kiemelyje koncertuos originalūs ir geidžiami lietuvių atlikėjai. Koncertų pradžia – 20 val., jiems pasibaigus Vasaros terasos ketvirtadienius pratęs didžėjai.

Ankstyvo savaitgalio ciklą Vasaros terasoje gegužės 26-ąją pradės fenomenalios sėkmės susilaukęs akustinės elektronikos projektas Leon Somov & Jazzu. Du albumus išleidęs duetas pastaruoju – Score – savo kūrybą perkėlė į brandesnį lygmenį, į muziką įliejo ryškesnių spalvų ir vingresnių melodijų, naują prasmę įgavo ir Jazzu kuriami tekstai. Kiekvienas Leon Somov & Jazzu koncertas Vilniuje, kituose Lietuvos miestuose, Didžiojoje Britanijoje ir kitur susilaukia didelio dėmesio ne tik dėl nepriekaištingos muzikinės dalies, bet ir dėl įdomių kostiumų ar scenografijos sprendimų.

Gegužės 26-ąją iškart po Leon Somov ir Jazzu koncerto už DJ pulto stos Benua ir Jonas Antanėlis. Belieka priminti, kad tiek pirmasis, tiek visi kiti TUBORG Liquid Soundtrack renginiai – nemokami.

TUBORG Liquid Soundrack vasara Vilniuje tęsis su Red Hot Chili Peppers projektu (birželio 9 d.), Empti (birželio 23 d.), Brassbastardz (liepos 7 d.), G&G Sindikatu (rugpjūčio 4 d.), Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings duetu Ball & Chain (rugpjūčio 18 d.), o rudenį pasitiks ir sezoną baigs su Happyendless (rugsėjo 1 d.).

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *