Uncle_Aacid_-_live

Devilstone festivalis pristato dar vieną, roko gerbėjams reikšmingą, vardą – Uncle Acid & The Deadbeats. Svarbiausia Rytų scenos grupe tampantys psichodeliniai britų rokeriai liepos 14-17 d. Anykščiuose prisijungs prie jau paskelbtų Behemoth, Napalm Death, Truckfighters, 1000mods, The Soft Moon ir debesies kitų stiprių vardų.

Uncle Acid & The Deadbeats yra pasaulyje vis ryškiau žybsinti tamsaus ir užburiančio alternatyviojo roko žvaigždė. Savo statusą kolektyvas įgijo prieš keletą metų išleidęs albumą Blood Lust, kuriame iš esmės jau buvo susiformavęs šiandieninis grupės skambesys. Pernelyg neskubant, tačiau užtikrintai ir užvedančiai Uncle Acid & The Deadbeats leidžia juodą užuolaidą ant šešiasdešimtųjų psichodelikos scenos, kol jos atgarsiai galiausiai transformuojasi į klampų ir neerotišką roką, kurio klausytis galėtų ir Charles Manson.

Uncle Acid & The Deadbeats dainos sunkios emociškai, bet paprastos savo struktūra. Jose nėra psichodeliniam rokui būdingų improvizacijų arba užtęstų solo partijų. Jų kūriniai – tai save parodijuojančios pop dainos, išprotėjusių genijų atliekamos purviname požemyje su vintažiniais instrumentais, laukiant apokalipsės. O ji visai šalia, bent jau taip sako dainų tekstai, į tamsius skersgatvius sukišantys serijinius žudikus, visuomenės atstumtuosius ir visus kitus viltį praradusius pesimistus.

Uncle_Aacid_-_promo

Naujausio Uncle Acid & The Deadbeats albumo The Night Creeper [2015] garso inžinierius – Liam Watson, dirbęs su The White Stripes, Tame Impala bei Electric Wizard. Albumas buvo įrašytas grojant visiems instrumentams iškart, pasikliaujant, ko gero, pačiomis moderniausiomis XX a. vidurio technologijomis. Būtent toks, prodiuserių nenulaižytas, sodrus ir gergždžiantis garsas būdingas ir gyviems grupės pasirodymams. Apsiginklavę tokiomis saldžiai piktomis harmonijomis Uncle Acid & The Deadbeats prieš pora metų gastroliavo su Black Sabbath asmeniniu Ozzy Osbourne kvietimu. Šitą savo groovy nihilizmo dozę britai pasiūlys ir Devilstone publikai.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *