Silence Family visai neseniai pažymėjo metukų jubiliejų (mes negalime atsižiūrėti į šią nuostabią nuotrauką). Ta proga apvažiavo tris didesnius Lietuvos kaimus (Vilnius, Marijempolė, Klaipėda). Ir sako, kad sustoti nežada. Naujuosius kūrybinius metus šeima pradės bendru produktu. Aišku, iš senų gabalų sumiksuotas rinkinys neprilygsta numeriniam albumui, bet…


Direktorius Vidmantas Čepkauskas džiaugiasi, kad jam „tai visai naujas kokybinis žingsnis, nes pirmą kartą turėjo galimybę taip dirbti su muzikine medžiaga“. Į rinkinį tilpo visi iki vieno šeimos nariai (dėl brangaus popieriaus visų septynių čia nevardinsime). 10 gabalų – 70 minučių. Žadama, kad miksas skambės kaip vientisas ir išties unikalus darbas.


Taip, bendra nuotaika labai svarbi, bet mes pagrindiniais šio leidinio koziriais laikome naujus arba „atnaujintus“ kūrinius. Vienas tokių yra Basanovo ir Vidžio kūdikis You Are Here. Bet ne apie jį čia kalba, nes labiau primena albumo left-off’ą ir šiaip… juk patys matote koks mikso pavadinimas.


Tai va, dėdė Leonas paėmė ir taip lyriškiausią savo solo albumo No Batteries No Toys gabalą Taste ir išoperavo jam bytą. Liko tik fortepijonas ir Adomas (plius dar šiek tiek trimito ir tų gražių švilpiančių patys žinot kokių garselių). Mums tik gaila išmesto klepo solo iš originalo. Bet jau dabar matome, kad mergos nuo šitos versijos drėks net labiau.
Tačiau net ir ne apie tai norėjome.
Jūs žinote rusus Sleepy Town Manufacture. Atsidėkodamas už Who R U remixą Leonas jiems padarė tą patį. Dainai O nei. Šis gabalas mūsų grotuvose prasisuko jau kokius stopiatsot kartų. Jūs tik paklausykite tų woof woof woof garsų…


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/sleepy_town_manufacture_-_o_nei_leon_somov_rmx.mp3]

Sleepy Town Manufacture „O nei (Leon Somov remix)“Tarp kitko, keturi muškietininkai (nepasiėmę moterų) žada nemokamai paleisti muzikos darbo liaudžiai.


Kur: Pizza Jazz (Vokiečių g., Vilnius)
Kada:
penktadienis 03-26, 22:00
Kas:

I aukštas:
LEON SOMOV gros Moderat, Faith No More
FEW NOLDER gros Whitesnake, UB40, Baby D
II aukštas:
MARIO BASANOV gros Stevie Wonder, Michael Jackson
VIDIS gros Grace Jones, Bryan Ferry


Mūsų ieškokite (jei norite pasiūlyti alaus ar į snukį) tarp Faith No More ir Moderat.

Folkas

2 Replies to “Tyleniai siūlo ragauti”

Leave a Comment

Your email address will not be published.