Įsibėgėja šokių ciklo +++ karavanas sostinės klube Opium. Trečioji jungtinio Partyzanų, Minimal.lt ir visuomet kokybiškos muzikos projekto naktis su dviem garso aukštais ir septyniais didžėjais – šeštadienį, lapkričio 6-ąją.

Vienas pasiilgtas ir vienas debiutas – taip labai trumpai galima apibūdinti šeštadienio muzikinę programą. Į Minimal.lt šeimos ir moteriškos lyties gerbėjų glėbį trumpam, bet itin aktyviam savaitgaliui grįžta savęs Londone šiuo metu ieškantis didžėjus Ernestas Sadau. Jis „pliusams“ rengia net du setus – vieną, trankesnį, suks apačioje, Opium valdose, selektyvesnį – Briusly zonoje.

Liūdna, bet +++ kai kam taps ir atsisveikinimo vakarėliu – kuriam laikui į žvarbiąją Islandiją įkvėpimo ieškoti pasitraukia shn, tad jo setas vienu paskutiniųjų pasirodymų sostinėje šiemet. Draugą palydės Minimal.lt narys el_T, prie kolegų jungsis ir likimo dažnai išskiriami Partyzanai – tikras vilnietis Nostra bei tvarkingai it vokietis kas mėnesį į gimtąją šalį parskrendantis Mantas T.

Be jau minėto švelniosios Ernesto Sadau pusės seto, viršutinėje renginio zonoje pliuso ieškančių lankytojų ausų negailės dar pora vardų. Visų pirma tai – Partyzanų ir Minimal.lt dėmesį originaliu ir nekasdienišku miksu, atsiųstu internetu, papirkęs Gedguts. Jo vietoje kitą mėnesį gali būti bet kas – naujienų +++ laukia ypač aktyviai.

‘Vampyre Empyre’ – gedguts (pt.1) (2010-01-02) by gedguts


Paskutinis dėmuo kaip niekad sudėtingoje lapkričio +++ formulėje – Vilniaus naktinio gyvenimo aktyvistas Mark Splinter. Neseniai jis pristatė platformą Stableface, kurią naudoja ir kaip dienoraštį, ir kaip aktualios „naujosios Europos“ muzikos leidyklą. Britas šeštadienį žada būtent Stableface muzikos setą.


„Pliusų“ vaizdų operatoriai išlieka tie patys. Projekcijomis klubą skaldys ir valdys Vytas Realtime, o šokių aikštelės entuziastų veidus į atminties kortelę pliusuos Aroma. Iki vidurnakčio įėjimas į +++ nemokamas, vėliau – 10 lt.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *