Tropikorps_-_Listen_To_Seashell

Ar kada nors bandėt įsivaizduoti, kaip skambėtų metalistai grojantys reggae? Arba kaip atrodytų gotai su pliažinėm šliopkėm, šortais ir jamaikietiškais maikonais?

Tropikorps stengiasi palengvinti jums darbą. Sutinku, pavadinimas idiotiškas –maždaug toks viduriukas tarp tropikų karštyje irstančių lavonų kūnų ir „simpatiškų“ zombių iš kokio nors Burtono multiko. Nors patys autoriai, ko gero, tai aiškina kitaip.

 

Tropikorps

Dueto nariai prisistato Voov Pauli ir Iggi Coldkoff vardais. Vienas jų (lietuvis Ignas) anksčiau muzikavo projekte Anapilis, o amerikietis – grupėje Sixteens.

Prieš porą mėnesių projektas pristatė debiutinį mini albumą Listen To Seashell. Tai sąlyginė naujieną, nes internete pasirodė prieš du metus [2012.08.16]. Tiesiog dabar [2014.09.22] ši muzika išleista purpurinio vinilo pavidalu (ribotas tiražas, ±303 kopijos).

 

Tropikorps_-_Listen_To_Seashell_LP_back

Savo kuriamai muzikai apibūdinti Tropikorps naudoja žymes casio exotica, world ir diy. Šie trys žodeliai gan taikliai apibūdina į 25 minutes sutalpintus 6 gabalus. Tik išbraukčiau world, nes man jis labiau asocijuojasi su Deep Forest. Vietoj jo įrašyčiau exprimental. Nes grupė skamba kaip kokie nors Einstürzende Neubauten per repeticiją, prisipirkę pigių sintezatorių ir taikantys „įdomu, ką šitas mygtukas reiškia?“ grojimo būdą. Arba kaip Erasure ant LSD.

 

Tropikorps_-_Listen_To_Seashell_promo

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.