Tracey Thorn ruošiasi Kalėdoms
(Virgio Stakėno stiliumi)

2012-10-16        

Tracey Thorn tai tokia baisiai liekna ir liūdno veido mergina (į ją pasižiūrėjus atrodo, kad tuoj, tuoj atliks savižudybę). Vos baigusi mokyklą ji grojo mergų grupėje Marine Girls (kurią labai mėgo Kurt Cobain). Bet labiau ją pažinosit iš Everything But The Girl. Tai tokia grupė, kuri grojo 10 metų, kol jų gabalą Missing remiksavo Todd Terry.


Tuomet duetas įrašė dar du albumus ir nustojo veikti. Iki tol Tracey padėjo Massive Attack įrašyti kelis gabalus (jos balso paskolinti taip pat prašė Adam F ir kitokie veikėjai).

Po motinystės atostogų išleido solo albumą Out of the Woods [2007], kuriame man patiko vienas gabalas.

 
Antro Tracey albumo Love and Its Opposite [2010], kurį taip pat prodiusavo Ewan Pearson, jau nebeklausiau.

O dabar jos vyras Ben Watt – Buzzin’ Fly leiblo šeimininkas – man rašo, kad žmona turi naują albumą Tinsel and Lights (parduotuvėse nuo 2012-10-29). Bet… jis kalėdinis. Maža to – koverių albumas. Paguoda, kad koveriuojami ne Jingle Bells ar Silent Night, o The White Stripes, Sufjan Stevens, Joni Mitchel, Scritti Politti ir kiti. Tačiau net tai negelbsti.

 
Suprantu, kad Tracey 50 metų (dukrai jau 14, sūnui 11) ir ji seniai svajojo apie kalėdinį albumą… Bet jo besiklausydamas nuobodžiauju, žiovauju ir noriu miego. Tos 42 minutės taip prailgsta, jo pradedu jaustis Čekuoliu.

 

Einu pažiūrėt, kaip bosniai primuš lietuviams bankių ir užmigsiu ramus.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.