Legendiniai The Toasters balandžio 27 (antradienį) pasirodys sostinės klubo Bermudai scenoje. Publiką išjudinti jiems padės gerokai jaunesni slovėnai Red Five Point Star. Užsidėkite šokti tinkamus batus ir susiplanuokite laisvą trečiadienį!


Tai bus vienintelis amerikiečių pasirodymas Baltijos šalyse ir antrasis Vilniuje po kelių metų pertraukos. Į Lietuvą muzikantai atvyksta iš Krokuvos ir jau kitą dieną išvyksta atgal į Lenkiją. Kasmet maždaug 200 koncertų grojantys veteranai kiekviename mieste pasiruošę gerai pašokdinti publiką.


Kalbant apie ilgą ir spalvingą ska stiliaus istoriją, nepaminėti The Toasters tiesiog neįmanoma. Jamaikos ska eroje buvo The Skatalites ir Desmond Dekker, britiškoji 2-Tone scena davė The Specials ir Bad Manners, o amerikietiškas ska (at)gimimas neįsivaizduojamas be The Toasters.


1981-aisiais Niujorke (JAV) susikūrusi grupė karjerą pradėjo legendiniuose klubuose CBGB ir Danceteria. Virš 4000 koncertų visame pasaulyje, turtinga keliolikos albumų ir DVD diskografija, videoklipai bei singlai, kūriniai daugybėje rinkinių – įspūdinga kolekcija bet kuriam atlikėjui. Dėl savo ilgaamžiškumo ir nesikeičiančio stiliaus, kuriame su ska persipina reggae, jazz ir soul, The Toasters dažnai lyginami su pankroko klasikais The Ramones.


Paskutinį grupės albumą One More Bullet kartu su kitomis JAV ir Europos kompanijomis išleido grupės įkūrėjo ir pagrindinio kompozitoriaus Rob „Bucket“ Hingley įkurta įrašų kompanija Megalith rec.. Šis albumas – tai grįžimas prie ankstyvųjų The Toasters skambesio bei mėginimas įrašų studijoje viską padaryti kuo paprasčiau.


Vilniuje, kaip ir didelėje turo dalyje, amerikiečius apšildys pilni sprogstamosios muzikos energijos slovėnai Red Five Point Star. Grupė jau 10 metų aktyviai koncertuoja ir neseniai grįžo iš turo Pietų Afrikos respublikoje, kur sugrojo virš 20 koncertų. Kelis albumus išleidęs kolektyvas savo kūryboje naudoja ska, swing, rockabilly, jazz elementus, taip pat kubiečių ir brazilų ritmus, visa tai gausiai užpildami pankroko požiūrio padažu.

Kada:
2010-04-27 (antradienis)
durys: 1900, muzika: 2100


Kur:
Klubas „Bermudai“, Upės g. 1 (po Baltuoju tiltu), Vilnius


Kiek:
25 lt (su skrajute 20 lt)


Kas:
www.toasters.org
, www.myspace.com/toasters

www.redfivepointstar.com , www.myspace.com/redfivepointstar

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.