The_Sinking_Longboat_-_The_Longboat_Meets_an_Iceberg_01

The Sinking Longboat prisistato taip:

The Sinking Longboat yra šviežias Ryčio Gedvilo muzikinis projektas, skirtas minimalistinės elektronikos, ambientinių erdvių ir organiškų teksturų su klasikiniu atspalviu tyrinėjimui. Pats Rytis muzikuoja nuo 2009-ųjų, yra sukūręs muzikos trumpametražiams filmams, animacijos projektams. Šio metu baiginėja Muzikos Technologijos mokslus Coventry universitete, JK. Taip pat užsiima garso inžinerija, audiovizualiniu menu, generatyvinės muzikos eksperimentais.

The Longboat Meets an Iceberg yra debiutinis The Sinking Longboat projekto įrašas – penkių kūrinių mini albumas. Be muzikos ir garso, albume taip pat stiprus vizualinis motyvas. Tai ranka piešti penki atvirukai. Kiekvienas jų reprezentuoja skirtingą albumo kūrinį, perteikdami muziką piešinyje. Iliustracijų autorė – Greta Bajarčiūtė. Piešinius parsisiuntę rasite .pdf formatu.

Tiems, kam norisi paliesti, turėti rankose apčiuopiamą darbą, EP taip pat galima įsigyt CD ir spausdintų A5 atvirukų forma čia: http://thesinkinglongboat.bandcamp.com/album/the-longboat-meets-an-iceberg

The_Sinking_Longboat_-_The_Longboat_Meets_an_Iceberg_02

Man tai atradimas. Jei jums taip pat patinka abstrakti/minimalistika, kaip Max Richter, Ólafur Arnalds, Hauschka, Michael Nyman kūryba ir leibų Type, Tympanik Audio, n5MD, City Centre Offices leidiniai – nepraleiskit šio įrašo pro akis. Gal iš jo kažkada užaugs lietuviškas Arvo Pärt.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *