The_2_Bears_-_The_Night_Is_Young

Antras „meškinų“ albumas prasideda taip, kaip skambėdavo Hot Chip geriausiais laikais.

Jei debiutinis Be Strong [2012] buvo apie Londoną ir vakarėlius jame, tai The Night is Young geografija yra platesnė. Tai išduoda jau pats viršelis, primenantis Manu Chao ir Gogol Bordello bardakus.

The_2_Bears_-_The_Night_Is_Young_promo

Vasarą duetas lenkėsi Afrikoje (Johanesburge ir Keiptaune), kur svečiavosi studijoje ir įrašė kelias dainas. Todėl nenuostabu, kad ankstesnis The 2 Bears house ir techno skambesys praturtinamas ragga, funk ir soul įtakomis. Vietinės įžymybės taip pat įrašė vokalus keliems gabalams. Bet jei svečių įdainuotas Son of The Sun yra afrikietiškai įdomus, tai pagrindinio albumo singlo – Angel (Touch Me) – negali klausyt. Per daug atsiduoda išskaičiuota piguva ir smirda Power Hit / Zip FM Radio.

The_2_Bears

Ir apskritai albumas yra per daug linksmas ir spalvotas. Man, gotui (ir šiaip piktam žmogui), tiek skirtingų nuotaikų, sugrustų į valandos trukmės albumą – nepriimtina. Juolab, kad dauguma kūrinių – pozityvus. Ilgainiui nuo vaivorykštės ima vimdyt. Nebent reikia būti girtam.

 

Manau, kad albumas sulauks teigiamo įvertinimo supermamų forume, o dueto pasirodymai bus populiarūs korporatyviniuose firmų vakarėliuose (kur meškinai turėtų gerai pritapti).

The_2_Bears_mamoms

Linkiu jiems sėkmės.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.