teamviewer_top

Nelengva, oi kokia nelengva IT specialisto kasdienybė. Draugai, draugės, giminės, kolegos- tai tarsi mūsų antras etatas.  Tiesa, šie klientai yra nemokūs, o jų išradingi atsakymai labiausiai trumpina mūsų gyvenimą. Įprasta kitoje ragelio pusėje išgirsti štai tokius atsakymus: “o kur tas START mygtukas yra?”, “čia nėra tokio daikto”, “man išmetė KAŽKOKIĄ lentelę”, “aš taip ir dariau, bet nieko nevyksta”. TeamViewer- programa,skirta kompiuterio valdymui per nuotolį. Nors jų yra devynios galybės, tačiau TeamViewer lenkia jas savo paprastumu, bei dažniausiai be problemų įvykdomu susijungimu (dėl naudojamos skirtingos susijungimo technologijos).

Siunčiamės TeamViewer iš čia. Verta paminėti, kad programa veikia visose operacinėse sistemose: Windows, Mac, Linux (per wine ir tik prisijungimui prie nutolusio kompiuterio).

teamviewer

Įdiegus programą, atsidaro langas, suskirstytas į 2 dalis: Wait for session ir Create Session. Jei jūs esate problemų šaltinis, personai, kuri taisys jūsų kompą tereiks perduoti ID ir Password skaičiukus. Labai paprasta. Ir analogiškai, jei jūs spręsite kažkieno problemas, Create Session lange įvesite perduotą ID, tada mygtuką Connect to partner, galiausiai įvesite slaptažodį.

Dviejų kompiuterių susijungimas dar nebuvo toks paprastas.

404 Sūru

2 Replies to “TeamViewer- kompiuterio valdymas per nuotolį”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *