„Pavasaris ateina į džiungles, Maugli…“ – pasakė vienas žymus klasikas (niekaip nepamenu – Balu ar Ka tai buvo?).

Kas tokiu metu labiausiai erzina užkietėjusius vienišius? Žinoma, tos iki vėmimo šlykščios įsimylėjėlių porelės. Vaikšto susikabinę už rankų, dalinasi savo kūnų skysčiais (ačiū Dievui, apsiriboja seilėmis) viešose vietose, glamonėjasi ir apskritai – veeeee… Na, nebent pats esi vienas iš jų.

Taigi, tęsiam patarimų seriją apie merginų kabinimą. Šįkart pakalbėsime apie evoliucijos suformuotą pasąmonėje (beje, ne tik moterų!) potraukį aktyvistams.

Žiūrint evoliuciškai – viskas labai paprasta. Tas, kuris aktyviai ieško maisto, saugaus guolio ir sekso partnerių – turi didesnę tikimybę juos surasti. Tikrai daugiau nei tas, kuris pagaliuku krapšto savo užpakalinius vartus ar… žiūri japoniškus daugiaserijinius multikus. Yra ir išimčių, bet apie tai vėliau.

Įsivaizduokite (jei nesate), kad esat moteris. Mergina, ne, patelė, kuriai jau stukltelėjo pakankamai metų bei hormonų, kad ji norėtų… Belieka rasti, su kuo. Ką ten jos beskiestų apie obuolio puseles ir likimą, atsitiktinumų būna retai. Atsitiktinumai – Dievo pasirinktas būdas likti anonimišku. Taigi, sąmoningai ar ne, ji pradeda uostinėti aplink. Priklausomai nuo amžiaus – klasiokai, kursiokai, bendradarbiai ar šiaip vyriškos giminės atstovai su reikiamais įnagiais. Šitas storas, tas kreivais dantimis, tas megztinį į kelnes susikišęs, tas su kojinėm į basutes įkritęs… Visa tai niekai. Netikit? Daugelis didžių žmonių, kuriuos mylėjo moterys, buvo kažkokie ne tokie. Pvz. Baironas buvo raišas. Ar tai sukliudė jam marinuoti sudaužytas širdis? Anaiptol. Ekstrapoliacijos būdu išgauta didžioji paslaptis: moterims patinka tie, kurie kažką veikia. Ir kuo daugiau veikia – tuo labiau patinka. Arba veikia nedaug, bet labai gerai tą daro. Žodžiu, yra tikimybė, kad su tuo žmogum

  • Bus įdomu
  • Bus tema pokalbiui per pirmą susitikimą (jis – kritinis, jei nesat girti)
  • Bus lengva lengva leisti pinigus, nes jis aktyviai ieškos būdų juos  uždirbti
  • Bus įdomu lovoje (!!!)
  • Bus apie ką kalbėtis senatvėje, kai ketvirto punkto svarba sumažės

Dabar slidi vieta: kas geriau – būti profesionalu, ar universalu? Kas labiau patiks moteriai – akordiono virtuozas, ar nelabai vykęs gitaristas, kuris dar ir lipdo iš plastelino, renka brokuotus pašto ženklus ir ketvirtadieniais skaito pasakas vaikų namuose?

Gali būti visaip. Svarbu, kad jei esi profas kažkame, su tavim būtų galima pakalbėti ir apie kažką kito, nei tavo kadieninis tobulėjimas.


Galimos klaidos:

Pasirenkant aktyvumo barus, neperlenkit lazdos. Jei jūs kolekcionuojat Bukake porno, įkūrėt žiogų deginimo draugiją ir organizuoat demonstraciją prieš rūbų skalbimą – labai apribojat ratą galimų pretendenčių į jūsų lovą  (atleiskit, damos, galėjau pasakyti „širdį“, bet tai ne tas puslapis).
Kas per daug, tas nesveika. Jei jūs manijakiškai užsikabinę už savo pomėgių perfrazuojant MM atsisakysit mylėtis devynis kartus iš eilės… Reiškia, sumaišėt gyvenimo prioritetus.

Alaus gėrimas po 5 bambalius kasdien – puikus hobis, bet merginos dažnai tai laiko nepakankamu akstinu santykiams užmegzti. Žinau, tai kvaila, bet čia mes turim taikytis prie jų…

Kokie vaikinų pomėgiai labiausiai patinka merginoms? (Galimi keli atsakymai)

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Folkas

One reply to “Taisyklė Nr. 5: pionierius aktyvistas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *