…kurie tikrai suvirpins orą, tavo kolonėlių dinamikus ir subus. Jie nelužo pafų, neminko semplerių, bet eterinėje jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Taigi taigi, kiekviena ketvirtadienį jie lenda į Antakalnio pakraštyje esantį Start FM bunkerį tam, kad pas jus radijo bangomis atplauktų patys geriausi ir šviežiausi dubstep, beats, IDM, electronic garsai. Šie eterio chuliganai pasižymi ne tik geru muzikiniu skoniu, bet ir puikiu humoro jausmu bei sąmoju. Taigi, jums postringaus dešrų vyniotojas Vytas, kietų laužytų ritmų desantininkas Justinas bei subtilaus skonio ir erdvesnių garsų šalininkas Paulius (Ilius), jau pažįstamas Suru.lt skaitytojamas.

Pažiūrėję į foto galite spėti, kuris yra kuris.

Galbūt dėl šių niuansų kiekvieną ketvirtadienį 22 valandą vakaro galite išgirsti pačių įvairiausių minėtų žanrų porūšių, versijų bei modifikacijų. Savo mėgstamą sąskambį atras daug kas, juolab kiekviena laida būna unikali savo tematika, svečiais ir muzika. Taigi, užtiuninkite savo radijo taškus ant 94,2 bangos arba spauskite štai čia.

M-Theory – I’ve Got by M-Theory

Artimiausioje laidoje Aidų studijoje svečiuosis Lietuvos jaunosios dubstep viltys M-Theory, kurie visai sėkmingai šiaušia vietinius klubus bei panašias vieteles. Nusimato šaunių bass šmotų bei įdomaus bazaro. Nepamirškite ketvirtadienį, 22 valandą, pasidaryti puikaus preparčio savo mažajam savaitgaliui.

M-Theory – The Blackout by M-Theory


Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *