Švytėjimai metus pradeda su oOoOO

2015-01-15      2 KOMENTARAI  

shatriah15_cover_1

Kultūros baras Kablys penktadienį, sausio 16 d., savo erdves atiduoda į renginių organizatorių Sha:TRI:Ah rankas – čia vyks jau penktasis, dvi scenas apimsiantis Švytėjimų serijos renginys su amerikiečiu oOoOO priešakyje.

Švytėjimų ciklas propaguoja tamsią urban muziką, ir chillwave pionierius oOoOO šioje scenoje yra gerai žinomas vardas – kokybiško turinio muzikiniai portalai (Pitchfork, FACT magazine) pabrėžia, kad oOoOO kūryboje visada labai ryškios komplikuotos meilės tiek kaip jausmų, tiek kaip kūniško malonumo atgarsiai. Vaiduokliškos vokalinės manipuliacijos ir ryškūs RnB intarpai – to tikrai galima tikėtis iš pagrindinės vakaro žvaigždės.

Kartu su oOoOO scenoje gyvą pasirodymą surengs FUME, savo selekcijomis dalinsis Sha:TRI:Ah renginiuose dažnai girdimas Paul Newermind, taip pat Mothbeater, Kid Paul ir ievaie. Antrojoje vakarėlio erdvėje – reta galimybė išgirsti gausybę vietinių garage ir bass žanro talentų: čia gyvai gros Napo ir Deep Shoq, pozityviais urban garsais dalinsis Justicious, Remedy bei Ophex.

Pirmųjų 2015-ųjų Švytėjimų durys sausio 16 d. atidaromos 22 val.

Afiša Bangos

2 Replies to “Švytėjimai metus pradeda su oOoOO”

Leave a Comment

Your email address will not be published.