Sveiki, esu gerbiamas Kęstutis Nedaktaras. Savo darbe pasitelkiu kognityvinius, molekulinės turbulencijos, jonų gaudyklių, elektroforetinius, kontrstraikinius ir kitus šiuolaikinius metodus. Taip pat atlieku užmaršties, nuomonės keitimo ir asmenybės su(si)dvejinimo tyrimus.

Kreipkitės su klausimais, nusiskundimais, pagalbos prašymais – kuo galėsiu, tuo padėsiu. Kai kuriuos jau padėjau.

Pradžiai siūlau pasimatuoti savo sveikatos būseną pagal mano parengtą „Sveikatos barometrą“.

barometras

Nuoširdžiai atsakykite į klausimus ir atlikite pratimus – neapgaudinėkite savęs! Atsakymus pasižymėkite ant greitai degančio popieriaus lapo. Teisingus atsakymus galite pasitikrinti klausimyno pabaigoje.

Ar jums reikia pagalbos?

 1. Ar šiandien pabudote su šypsena?
 2. Ar aš laimingas?
 3. Kiek bus 1 + 1 – 1 + 1 * 1 + 1 – 4?
 4. Užsimerkite. Atsimerkite. Ar pastebėjote skirtumą?
 5. Pabučiuokite sau į dešinės rankos didyjį pirštą. Kokie pojūčiai?
 6. Pagalvokite apie savo geriausio draugo netektį. Jei tai kompiuteris – išjunkite ekraną porai sekundžių. Ką jaučiate?

Ačiū už nuoširdumą.


 1. Jei žmogus pabunda liūdnas – vadinasi, jis bijo prasidedančios dienos. Jei šypsodamasis – jis greičiausiai narkomanas. Tiek vienu, tiek kitu atveju jam REIKIA pagalbos.


 2. Kad ir ką būtumėt atsakę, pagalvokit – iš kur JŪS galit žinoti, ar AŠ laimingas? Jums arba susireikšminimo manija ir jūs galvojat, kad viską žinot, arba jūs ekstrasensas. Pirmu atveju jums REIKIA pagalbos. Antruoju – susisiekit su redakcija, turim planų dėl loterijos…


 3. Jei atsakymas gavosi neigiamas – toks ir jūsų požiūris į gyvenimas. Jums REIKIA pagalbos. Jei skaičiuodami kelis kartus tikrinote rezultatą – jums nepasitikėjimo savimi atvejis. Kreipkitės pagalbos. Jei vos pažvelgę pasakėte atsakymą – jūs labai protingas. Greičiausiai dėl to jums nesiseka bendrauti su normaliais žmonėmis. Pagalba jau skuba!


 4. Skirtumas yra – tada jūsų akys dar skiria tamsą nuo šviesos. Dėl to, kad atlikote šią užduotį, reiškia, jog jums kyla klausimų dėl savo būklės. Matyt, problemų visgi yra. REIKIA pasitikrinti. Jei skirtumo nėra – arba jūs vis dar neatsimerkėt, arba dabar naktis ir dingo elektra. Saugiklius patikrinkite skydinėje. Nežinote, kas tai? Jums REIKIA pagalbos.


 5. Jei jums pagailo nepabučiuotos kairės rankos – jūs per didelis jautruolis ir teisybės ieškotojas. Jums REIKIA pagalbos. Jei pirštas kvepia spurgom – jūs policininkas ir jums be abejonės REIKIA psichologinės pagalbos. Jei kvapas perdirbto maisto – jūs neplaunate rankų ir greičiausiai turite kirmėlių. Kreipkitės pagalbos. Jei nieko keisto nepajutote – jūs bejausmis kiaulė ir darome išvadą, kad esate normalus vyras. Užrašysime jus į Raodonąją knygą.


 6. Jei jums gaila – iš tikro jūs gailite savęs. Reiškia, vienatvė pasislėpusi už kampo. Dažniau užsukite pasūdyti gyvenimo čia. Jei jums kyla juokas – jums isterija. Tai liga. Jei jums palengvėjo – paprašykite, kad artimieji paslėptų nuo jūsų aštrius daiktus, nes jūs – žudikas manijakas. REIKS gydyti.
Folkas

Leave a Comment

Your email address will not be published.