Tą vakarą Muzikos Bombos parduotuvėje pamatęs šį viršelį nežinojau, kas slypi viduje. Tik prisiminiau, kad draugas, kurio skoniu ir nuomone pasitikiu, minėjo, jog jam labai patinka vienas projektas. Tik neįstengiau atgaminti: ar jis kalbėjo apie Pan Sonic, ar apie Pan•American.

Tačiau viskas atrodė pernelyg tobula. Miglota nuotrauka, minimalistinis, neapkrautas viršelis, smulkus užrašas mosz (lyg ir kažkur girdėtas leiblas)… Vienintelis abejones kėlęs faktorius – kaina. 30 litų. Daugoka, padivanui. Tačiau nuojauta nugalėjo.

Vos pargrįžęs namo ir užsimetęs diską į grotuvą supratau, jog neapsigavau.
Lietuviai yra išleidę tokį rinkinį Minimal.lt Compilation 2008. Dažnai mėgstu pasileisti iš ten a.f.w.i. +ai gabalą Lipping. Ant repyto.

Visas For Waiting, For Chasing albumas veikia taip pat. Nei vieno nereikalingo garselio. Įstabaus grožio darbas. Mark Nelson komponuoja tobulai. Kaip skulptorius, kuris ne lipdo, o pašalina nereikalingas akmens dalis. Palikdamas tik esmę. Kaip moterį nurenginėjantys vyras, kuris palieka tam tikrus rūbus (čia galite įsivaizduoti ką norite: permatomą liemenėlę, nėriniuotas kelnaites…), kad išliktų paslaptis. Kad nedingtų įdomumas.

Klausausi jau du mėnesius.
Dar nepabodo.
Bijau, kad ir nepabos.

Bangos

2 Replies to “Stebuklingas Pan•American įrašas”

Leave a Comment

Your email address will not be published.