Stebuklingas Pan•American įrašas

2011-02-17      2 KOMENTARAI  


Tą vakarą Muzikos Bombos parduotuvėje pamatęs šį viršelį nežinojau, kas slypi viduje. Tik prisiminiau, kad draugas, kurio skoniu ir nuomone pasitikiu, minėjo, jog jam labai patinka vienas projektas. Tik neįstengiau atgaminti: ar jis kalbėjo apie Pan Sonic, ar apie Pan•American.

Tačiau viskas atrodė pernelyg tobula. Miglota nuotrauka, minimalistinis, neapkrautas viršelis, smulkus užrašas mosz (lyg ir kažkur girdėtas leiblas)… Vienintelis abejones kėlęs faktorius – kaina. 30 litų. Daugoka, padivanui. Tačiau nuojauta nugalėjo.

Vos pargrįžęs namo ir užsimetęs diską į grotuvą supratau, jog neapsigavau.
Lietuviai yra išleidę tokį rinkinį Minimal.lt Compilation 2008. Dažnai mėgstu pasileisti iš ten a.f.w.i. +ai gabalą Lipping. Ant repyto.

Visas For Waiting, For Chasing albumas veikia taip pat. Nei vieno nereikalingo garselio. Įstabaus grožio darbas. Mark Nelson komponuoja tobulai. Kaip skulptorius, kuris ne lipdo, o pašalina nereikalingas akmens dalis. Palikdamas tik esmę. Kaip moterį nurenginėjantys vyras, kuris palieka tam tikrus rūbus (čia galite įsivaizduoti ką norite: permatomą liemenėlę, nėriniuotas kelnaites…), kad išliktų paslaptis. Kad nedingtų įdomumas.

Klausausi jau du mėnesius.
Dar nepabodo.
Bijau, kad ir nepabos.

Bangos

2 Replies to “Stebuklingas Pan•American įrašas”

Leave a Comment

Your email address will not be published.