livetv_ru

Vasara į pabaigą- džiaugsmas sporto fanų širdyse. Rugpjūčio viduryje prasideda futbolo čempionatai. Krepšinio mylėtojų laukia Europos krepšinio čempionatas. Viskas ok, jei norimas varžybas su alaus bokalu gali stebėti namie ar sporto bare. Slenkančių grafikų darbuotojams, “načnykų” pardavėjams ir kitiems gyvenimo nuskriaustiems zombiams turiu puikią išeitį- tiesioginės sporto varžybų transliacijos internetu. Tereikės kompo ir pusėtino interneto ryšio.

Futbolo fanams nepamainomas resursas yra LiveTV.ru. Čia galima stebėti praktiškai visas Ispanijoje, Anglijoje, Italijoje, Rusijoje vykstančias rungtynes. Kitoms sporto šakoms nėra skiriamas toks didelis dėmesys, visgi pateikiamos nuorodos į ledo ritulio, krepšinio, teniso ir kitas sporto transliacijas. Jums reikės atsisiųsti p2ptv programą. LiveTV.ru parodo, kokios programos reikės pasirinktai transliacijai (paveikslėlyje apibraukta raudonai). Atsisiųskite, įdiekite, paspauskite ant nuorodos ir mėgaukitės sporto varžybomis.

livetv1

Achtung! Ne visada atitiks kalba, kuri yra nurodoma, gali pasitaikyti kitų problemų, tačiau Livetv.ru dažniausiai pateikiama ne viena nuoroda, todėl pabandę kelias skirtingas, atrasite tai ko ieškote.

Kaip žinia, lietuviai išprotėję dėl krepšinio. Vėliau Suru.lt puslapyje rasite nuorodas į lietuvių rungtynių transliacijas Europos krepšinio čempionate.

Fifa 2010 pasaulio futbolo čempionato gyvą transliaciją internetu galima žiūrėti čia: www.eurovisionsports.tv

EuroBasket 2011 Europos krepšinio čempionato gyvai internetu galima žiūrėti čia: www.sportlemon.tv

404

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *