Kultinė italų grupė Spiritual Front balandžio 21 d. apsilankys Vilniuje, klube Propaganda. Šis nihilstinio skambesio ketvertukas Lietuvos scenoje pasirodys jau ketvirtą kartą. Labai pamėgta Lietuvos žiūrovių grupė žadą įspūdingą pasirodymą ir jaukų koncertą su naujomis bei senomis dainomis, kreivu ir beprotiškai svaiginančiu pasirodymu.

Grupė visame pasaulyje išgarsėjo po didžiulio pasisekimo sulaukusio albumo Armageddon Gigolo, įrašyto kartu su Ennio Morricone orkestro muzikantais. SF sugeba savo muzikoje sujungti neo-cabaret, neo-folk, dekadansiškas balades ir italų popmuziką. Pats grupės lyderis Simone Salvatori visą šį muzikinį kokteilį vadina nihilist suicide pop  pridėdamas, kad tai muzika anarchistiniam ateities jaunimui, kurį įkvepia praeities dvasia.

Kartu su italais pasirodys ir Lietuvos gotikininės roko scenos veteranai grupė Mano Juodoji Sesuo, kuri ir pradės šio įstabaus vakaro koncertą. Nesenai pristatę savo naująjį albumą Recall  grupė aktyviai koncertuoja su nauja programa.

Interviu su pagrindiniu pižonu iš Spiritual Front —> čia.

Kur: klubas Propaganda, V.M. Putino g. 5, Vilnius
Kada: balandžio 21 d., durys 19.00 val., renginio pradžia 20.00 val.
Kiek: 35 Lt

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *