Prieš mėnesį rusų projektas Самое Большое Простое Число išleido singlą Живи хорошо. Apie taip kaip ten gerai, o čia viskas chujova.Be originalios ir remiksuotos titulinio kūrinio versijos leidinyje galima rasti šiemet atnaujiną gabalą Маленькие Человечки. Būtent šiam gabalui ponai Leonas Somovas ir Linas Strockis padarė remiksą. Nuo šiandien keturių remiksų rinkinį rusai leido nemokamai parsisiųsti iš savo puslapio.


Lietuvių versija mums patiko (jau tampa blogu įpročiu), bet… Visą gabalą gadina tie varpeliai. Nes neįsipaišo į bendrą remixo skambesį. Juos išėmus (arba bent jau pakeitus tembrą) būtų kur kas geriau.

Įvertinkit patys.САМОЕ БОЛЬШОЕ ПРОСТОЕ ЧИСЛО – Small People (Leon Somov & Few Nolder Remix) by leon somovĮtariame, kad tuos „kalakolčikus“ sugalvojo įkišti Few Nolder. Nes jo remiksuotas Leon Somov ir Jazzu kūrinys You’re My Life pasižymėjo praktiškai identiška „blogybe“.


O kaip jums atrodo?


Kas sugadino remixą varpeliais?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Iš tikrųjų tiesa yra kitokia. Ją sužinosite pasiklausę originalaus kūrinio, kurį (+2) taip pat nemokamai galima nusikrauti čia.

Mums Маленькие Человечки 2010 priminė šiemet į Be2gether festivalį atvykstančių WhoMadeWho kavalką Out The Door. Negalėjom susilaikyti nepasiūlę panevežietiškam tandemui remiksuoti aną.


Ar tai taps realybe? Sužinosime sekančioje santabarbaros serijoje. O kol kas aišku tiek, kad abu muzikai dirba prie bendro albumo, kuris žada plakti keturių ketvirtinių (4/4) ritmu. Plokštelės kryptis kol kas nesusikristalizavo. Paklaustas „ar tai bus minimal?“ Leonas Somovas atsakė, kad galutinis rezultatas priklausys nuo šių eilučių autoriaus.


Reguliuojam, ane?

Bangos Šviežia

3 Replies to “Somov/Nolder remiksuoja žmogeliukus”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *