Naujas renginių ciklas sostinės naktinio gyvenimo ūkuose – HIGH DAYS AND HOLIDAYS. Ciklas pristato visą pasaulį pakerėjusius naujos elektroninės muzikos atlikėjus, kol šie yra dar pačiame susidomėjimo pike. Taip pat čia padavinėja ir perspektyvūs vietiniai veikėjai, apie kuriuos vis plačiau kalbama ir už MariJos žemės sienų. Pirmieji svečiai buvo XXYYXX ir Giraffage, antrasis – jau gruodžio 2 dieną pasirodysiantis atlikėjas Slow Magic, kuris taip pat kilęs iš JAV, nors savo tapatybę ir atkakliai slepia po kauke.

Jo atliekamos muzikos žanras plaukioja kažkur tarp chillwave ir dreampop, nors jis pats vengia kategoriško skirstymo. Slow Magic savo muzika bando išreikšti meilę grožiui, pagal kurį galima ir šokti. Paprasčiau – tai geros savijautos muzika su sintezatorių vingiais  ir lengvais švelniais ritmais. Muzika kvėpuoja beveik be vokalų, suteikia laisvę svajoti ir kartais – net norą dainuoti. Tai sudėtinga apibūdinti, bet itin lengva išgyventi. Atlikėjo debiutinis  albumas vadinasi , kuriame galime rasti tokius kūrinius kaip ◯ ar ☾. Visa kita paliekama nevaržomai klausytojo fantazijai. Beje, Music klipe galima pamatyti vieną žymesnių NFL žaidėjų Tim Tebow, taigi paslaptingasis atlikėjas visgi turi neblogų ryšių.

Svečiui taip pat talkins vietiniai veikėjai: Marius Bedim, 96wrld ir Jacques Gaspard Biberkopf. Naktinio gyvenimo žvėreliams siūlome geriau pasižymėti datą kalendoriuose, nes tai sekmadienis, 17 val. Karšto pieno ir sausainių po antklode metas, linkime nepramiegoti.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *