Balandžio antrą dieną paslaptingas Didžiosios Britanijos atlikėjas Shifted išleis albumą Crossed Paths. Leidinys bus paleistas Luke Slater‘io studijoje Mote – Evolver.

Kadangi labai slepiama prodiuserio tapatybė (tikiuosi tai ne princas Williamas), sunku ir kaip nors pristatyti žmogų, kuris jau džiaugiasi techno grando Luke Slater pripažinimu, bei kabina ant sienos liemenėles, parsivežtas iš Berghain bei Fabric klubų. Nors šis vyrukas eteryje atsirado tik 2011 metais su plokštele Syndrome Z 02, šiemet pristato savo naujausių 11 kūrinių, išleistų albume Crossed Paths, kuris yra ir pirmasis įrašų studijos Mote – Evolver  ne singlinis darbas.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2012/03/04-Coax-Shifted-skit.mp3|titles=04 – Coax – Shifted skit]

Pakankamai neblogas albumas, tačiau kažkokiu išskirtinimu nepasižymi. Tai angliškas techno-experimental-ambient mišinys, turintis įprastus kriterijus – kietą, visiškai nevarijuojantį kapočiaus ritmą, tamsią, plieninę aplinką, keletą Luke Slater‘io mėgstamų polifoninių melodijų ir atsipalaidavimo reikalaujančią hipnozę, klausant visus kūrinius. Išskiričiau 3 iš jų, kurie mano nuomone pasirodė originalesni ir verti dėmesio.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2012/03/08-Relict-Shifted-skit.mp3|titles=08 – Relict – Shifted – skit]

Kiti kūriniai skęsta blankumo ir paviršutiniškumo aplanke, bet į bendrą techno segtuvą telpa.

Neblogai, bet tikrai galėtų būti geriau.

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/uploads/2012/03/11-Disconnected-Shifted-skit1.mp3|titles=11 – Disconnected – Shifted skit]
Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.